Nowoczesna agencja reklamowa 360 stopni. Wszystko dla Twojego biznesu!

Projekt graficzny - baner Google AdWords

Kod produktu: projekt-baner-adwords
Producent: Grafikomat
Ocena: 5
Dostępność: duża ilość
Realizacja: 48 godzin
sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 184,50 zł 184.50
ilość szt.

Opis

Kupujesz usługę przygotowania projektu graficznego banera pod kampanie Google AdWords.

Kampanie reklamowe Google AdWords są w internecie wszechobecne, widzisz je prawie wszędzie i będąc przedsiębiorcą, który chce sprzedać swój produkt lub usługę też korzystasz z tego rodzaju reklamy lub właśnie to planujesz. Reklamę w AdWords nie tylko trzeba zaplanować i przygotować treść - potrzebujesz też przyciągających oko grafik, które zachęcą do kliknięcia w Twoją reklamę.

W ramach naszej usługi nasi graficy przygotują specjalnie dla Ciebie takie właśnie grafiki według Twoich wytycznych. Nie musisz się znać na grafice komputerowej, aby pochwalić się pięknymi grafikami - wystarczy, że my się znamy i możemy pomóc.

W ramach usługi kupujesz wykonanie jednego projektu graficznego pod kampanię reklamową Google AdWords we wszystkich potrzebnych rozdzielczościach, którego będziesz mógł dowolnie używać w swojej kampanii reklamowej. Jeśli nie znasz się na prowadzeniu kampanii Google AdWords możesz skorzystać z usług naszej Agencji Reklamowej Scharmach Consulting.

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: [email protected]

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl