Nowoczesna agencja reklamowa 360 stopni. Wszystko dla Twojego biznesu!

Projekt graficzny - cennik detaliczny lub hurtowy

Kod produktu: projekt-cennik-detal-hurt
Producent: Grafikomat
Ocena: 5
Dostępność: duża ilość
Realizacja: 48 godzin
sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 184,50 zł 184.50
ilość szt.

Opis

Kupujesz usługę przygotowania projektu graficznego.

Cennik to coś, co przekazujesz swoim klientom, aby mogli zapoznać się z ofertą cenową twoich produktów - cennik może być detaliczny lub hurtowy w zależności od tego jakim rodzajem biznesu się zajmujesz, możesz posiadać także oba te cenniki jeśli obsługujesz klienta detalicznego jak i hurtowego. 

W ramach naszej usługi nasi graficy przygotują specjalnie dla Ciebie projekt dokładnie według Twoich wytycznych. Projektujemy bez limitu poprawek, więc nie musisz się martwić, że coś pójdzie nie tak. Nasi graficy zaczną pracę od razu i będą z tobą zawsze w kontakcie jeśli pojawią się jakieś kwestie wymagające wyjaśnienia.

Cennik będzie zaprojektowany w sposób spójny i jednakowy dla każdej strony - to znaczy, że zostanie przygotowany jeden projekt / wzór graficzny, który następnie będzie powielany na kolejne strony, a te zostaną wypełnione ofertą produktową wraz z cenami.

Wszystkie projekty przesyłamy do akceptacji klienta. Po ich zatwierdzeniu przesyłamy edytowalne pliki ze spadami, które z powodzeniem będziesz mógł przekazać swojej drukarni. Możesz również skorzystać z naszych usług drukarskich, które znajdziesz na stronie Diamond Druk, skąd zamówisz wydruki z darmową dostawą na terenie całej Polski.

Jeśli potrzebujesz cennika w którym każda strona będzie indywidualnie dedykowana pod osobny produkt wówczas polecamy rozważenie zakupienia projektu katalogu.

Jak zamawiać?

Jak przesłać wytyczne?

Do zamówienia możesz dołączyć plik z logotypem bądź dowolne, inne materiały spakowane w pliku .zip. Zamiast tego możesz również wysłać do nas maila ze szczegółami dotyczącymi zlecenia na adres: [email protected]

Jak przesyłamy projekt?

Gotową propozycję projektu, po jej przygotowaniu wysyłamy w formie podglądu na wskazany przez klienta adres mailowy w celu umożliwienia weryfikacji efektu końcowego. W przypadku konieczności naniesienia zmian, niezbędne jest przesłanie wytycznych poprawkowych, najlepiej w formie wypunktowanej listy, tak aby były możliwie czytelne dla naszego projektanta, co przyśpieszy naniesienie poprawek.

Kiedy już otrzymasz satysfakcjonujący podgląd i go zaakceptujesz, pliki edytowalne przystosowane do druku w formacie pdf przesyłamy w ciągłości korespondencji mailowej.

Ważne abyś zapoznał się również z całą treścią merytoryczną podglądu, ponieważ w przypadku akceptacji projektu zawierającego literówkę, nie możemy opowiadać za komplikacje powstałe chociażby w sytuacji wydrukowania przez klienta nakładu zawierającego tego rodzaju błąd.

Czas realizacji

W przypadku prostych produktów, pierwszy podgląd projektu do weryfikacji przesyłamy na wskazany przez klienta adres mailowy zazwyczaj już kolejnego dnia po złożeniu zamówienia i jego opłaceniu. Kolejne modyfikacje wykonywane są w zależności od ich skomplikowania w ciągu od kilku godzin, do jednego dnia roboczego. Zastrzegamy sobie możliwość niewielkich opóźnień w przypadku szczególnie dużego obłożenia. Nie dotyczy to również projektów których specyfika jest bardziej złożona, przez co wymaga większego nakładu pracy. Na górze karty produktu, po prawej stronie znajduje się informacja o planowanym czasie wysyłki projektu do weryfikacji. Przykładowe produkty o wydłużonym czasie realizacji to m.in. projekt identyfikacji wizualnej, czy też projekt katalogu.

Co jeśli projekt nie spodoba Ci się?

Może się zdarzyć, że przesłana przez nas początkowo propozycja projektu nie spodoba Ci się lub będzie wymagała poprawek. Czasem trudno jest trafić w oczekiwania klienta od razu. Ważne abyś przesłał możliwie bardzo sprecyzowane wytyczne, co zminimalizuje ryzyko konieczności znacznych modyfikacji i przyśpieszy realizację, ale nawet gdyby wciąż była potrzeba duża ilość pracy - po prostu wskaż nam jak Ty to widzisz. W trosce o zadowolenie naszych klientów, kładziemy nacisk na to, aby efekt końcowy zawsze spełniał wszystkie oczekiwania, dlatego też nie ograniczamy limitu zmian, a projektujemy do momentu akceptacji.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl