fbpx

Scharmach.pl

Administracja WWW

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Niestety, aby ta mogła funkcjonować poprawnie należy się nią także dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzeniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele czasu jeśli wystąpią jakieś komplikacje. Zadanie zarządzania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestanie się wyświetlać prawidłowo. Należy na to prawidłowo zareagować i dostosować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to możliwe potrzebne są odpowiedni ludzie i wiedza.

Aktywna i regularnie aktualizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest żywy i stoją za nim prawdziwi ludzie. Prawidłowo zarządzana strona pomaga też zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Aby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie wartościowych artykułów, a także praca nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym miedzy innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcjonalności.

Administracja WWW
Administracja WWW

Ważne jest także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa zostanie przejęta przez hakerów. Z tych wszystkich powodów naprawdę warto powierzyć takie zadanie jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Nasza firma jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz z wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

Zadbaj o prawidłową kondycję Twojej strony internetowej, a ta odwdzięczy Ci się z nawiązką

Swoim klientom zazwyczaj oferujemy administrację w abonamencie przy wdrażaniu nowych stron internetowych, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zajęli się już istniejącymi stronami WWW. Wiemy, że aktywna strona internetowa przynosi wymierne korzyści dla naszych klientów, dlatego też zawsze zachęcamy do rozważenia powierzenia nam opieki administracyjnej nad stroną. Ty jako nasz klient nie musisz się o nic martwić, a korzyści, które przynosi strona są też korzyściami dla nas. Zapytaj nas o bezpłatną wycenę!

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?