fbpx

Scharmach.pl

Kampanie Wideo

Kampanie wideo to ciekawa opcja zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej warty niż tysiąc słów to ruchomy obraz jest warty najmniej dwa razy tyle. Ponadto wideo reklama daje unikalne możliwości niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając już gotowy materiał można uruchomić reklame na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić film to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także zyskującym na popularności TikToku. Można uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jak ogólnie film promujący firmę i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianaych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować do określonej grupy odbiorczej. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny można go także wyświetlić konkretnej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo można niekedy pokazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, wraz z naszą pomocą efekt na pewno będzie zadowalający.

Kampanie Wideo

Kampanie Wideo to potężny oręż reklamowy z którego szkoda nie skorzystać planując promocję swojej firmy. Dobra wiadomość jest taka, że z nami uruchomisz kampanie wideo bez większego wysiłku, gdyż możemy przygotować materiał filmowy, uruchomić kampanię, a potem monitorować ją dla uzyskania jak najlepszych efektów.

A zła wiadomość? Nie ma złych wiadomości. Są tylko źle wykonane reklamy. Z naszym doświadczeniem źle wykonana reklama nie grozi nikomu, a ponadto wszystko można zlecić w jednym miejscu. Odezwij się do nas i omówmy szczegóły.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?