fbpx

Scharmach.pl

Poradniki

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie czytelników i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Być może, ale należy pamiętać o ważnym czynnikach jakimi są czas i doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak skomponować np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Sam też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich ekspertów, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Opracowanie poradnika to także doskonała okazja żeby dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą się nimi stać. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Wcześniej, czy później, inwestycja w pomocne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

Poradniki

Poradniki są świetnym sposobem do edukowania czytelników, niezależnie od tego, czy są już Twoimi klientami, czy dopiero nimi będą. Nawet jeśli się nimi nie staną to w poszukiwaniu wartościowych informacji generują także wartościowy ruch. Wartościowy ruch zawsze będzie dobrze wpływał na kondyncję strony Twojej firmy w internecie i wcześniej, czy później przyniesie jeszcze większe korzyści.

Jeśli masz wiedzę, którą chciałbyś się podzielić, ale tworzenie poradników nie jest Twoją mocną stroną to odezwij się do nas. Podobnie w przypadku jeśli chciałbyś stworzyć poradniki związane ze swoją branżą, ale nie masz na to pomysłu. Pomożemy, stworzymy. Zacznij od zapytania o bezpłatną wycenę.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?