fbpx

Scharmach.pl

Pozycjonowanie stron WWW

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Większość z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że posiadając niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez większą ilość użytkowników, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika zaledwie w 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Warto zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy pod warunkiem, że jest dobrze wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads, efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natchmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego ogromnym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Dodatkowo należy zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać dużo lepiej jeśli strona do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej klikają w linki sponsorowane od stron, które już znają. Nie ważne z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

Pozycjonowanie stron WWW

Strona internetowa dla biznesu to w dzisiejszych czasach oczywistość. Warto także dzielić się wartościowymi informacjami nie prowadząc firmy, czyli po prostu hobbystycznie – patrz blogi. W obu przypadkach jeśli strony nie są wystarczająco wysoko w wynikach wyszukiwania to tak jakby były niewidoczne w internecie. Dlatego warto zadbać o skuteczne pozycjonowanie organiczne!

Dobrze wiemy jak brak ruchu na stronie internetowej może zniechęcić do dalszej pracy nad jej rozwojem – sami kiedyś przez to przechodziliśmy, prywatnie i zawodowo. Nasza firma gromadzi ludzi dla których pozycjonowanie stron internetowych to także pasja, a techniki pozycjonowania zgłębiali przy okazji pracy nad własnymi projektami. Nie każdy jednak musi pasjonować się tym tematem, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że strona internetowa to dziś pewna konieczność jeśli chodzi o prowadzenie firmy. Dlatego też warto zgłosić się do ludzi, którzy nabyli już taką wiedzę i nie powoduje ona u nich bólu głowy. Pasjonaci tacy jak my to najlepsi profesjonaliści w danej dziedzinie. Zapytaj nas o darmową wycenę!

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?