fbpx

Scharmach.pl

Audyty SEO

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie, pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod katęm wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje pojawiając się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo jeżeli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści prezentowanych na stronie internetowej – tego, czy treść jest poprawna pod względem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a także czy występuje odpowiednio wysokie nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Audyty SEO

Audyt SEO może pomóc sprawdzić kondycję Twojej strony i przeprowadzone wcześniej optymalizacje pod kątem obecnie panujących standardów. To też dobry sposób, aby sprawdzić, czy obecna firma pozycjonerska wywiązuje się ze swojego zdania. To także doskonały wstęp do rozpoczęcia współpracy przy pozycjonowaniu.

Analiza wykonywanych działań, czy to pozycjonerskich, czy także biznesowych, jest jedną z podstaw funkcjonowania każdego rozwijającego się przedsięwzicia. Bez analizowania nie dowiesz się, czy coś wymaga poprawy, a Twoje dalsze działania będą wykonywane na czuja – to droga do nikąd. Dlatego też ważne jest aby poświęcić na ten cel odpowiednią ilość czasu, a najlepiej zwrócić się do specjalistów dla których audyty SEO to codzienność. Oczywiście jak najbardziej rekomendujemy swoje usługi – zapytaj nas o darmową wycenę!

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?