fbpx

Scharmach.pl

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe na których można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór produktów, ale nawet taki oferujący około pięć wariantów jednego produktu także można nazwać sklepem internetowym. Także platformy oferujące wykupienie usług abonamentowych przez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując to strona, która umożliwia dokonanie pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy proponujemy, klientom którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też dobry pomysł jeśli klient posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swoje dochody otwierając kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego konsumenta. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Znamy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a następnie rozwinął się także na tradycyjne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Sklep internetowy dla jubilera GRANIT
Sklep internetowy dla jubilera GRANIT.
Sklep internetowy dla księgarni Poczytalnia
Sklep internetowy dla księgarni Poczytalnia.
Sklep internetowy dla jubilera FROELKE
Sklep internetowy dla jubilera FROELKE.

Zakres naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. W przypadku odświeżenia sklepu, wiąże się to z przygotowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub przygotowanie nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, gdyż najpierw pracujemy w środowisku testowym, a potem przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta i ustalenia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów, tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych, rozpoczyna się proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po ukończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś ma on pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże, nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

Otwórz sklep internetowy i zacznij czerpać prawdziwe zyski z internetu.

Sklepy funkcjonujące w internecie to nieuchronna przyszłość i nie jest to przyszłość zła, ale nie da się ukryć, że tradycyjne osiedlowe sklepiki mogą zniknąć jeśli i one nie pomyślą o jakiegoś rodzaju prezencji handlowej w internecie. Z naszego doświadczenia wynika, że dobrze przygotowany sklep internetowy nie może być stratny i zwrot z inwestycji wielokrotnie przewyższa jej koszt.

Czy to znaczy, że każdy może założyć sklep internetowy? Technicznie sklep internetowy założyć może każdy, ale nie każdy powinien. Jeśli powielasz tylko schemat to może to być zła droga działania – jest mnóstwo sklepów, które po prostu są. Podobnie jest kiedy faktycznie masz coś ciekawego do zaoferowania, ale brakuje Ci technicznej wiedzy jak wdrożyć taki system sklepu internetowego w życie.

Wykonaliśmy już całe mnóstwo sklepów internetowych dla naszych klientów, które przynoszą im realne zyski. Jeśli chcesz do nich dołączyć, wyślij nam zapytanie o bezpłatną wycenę.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?