fbpx

Scharmach.pl

Kanał YouTube

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, ale dobrze wykorzystane może wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć też zależeć od sytuacji, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media. 

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi którzy mogą stać się potencjalnymi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłe bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się też pasja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Kanał YouTube

YouTube może być potężnym narzędziem marketingowym. Należy się jednak zastanowić w jaki sposób można to narzędzie wykorzystać. YouTube to środowisko dynamiczne i konkurencyjne, gdzie pożądane są przede wszystkim świeże treści, ale czy to znaczy, że należy zrezygnować jeśli nie będziemy regularnie publikować?

Jest to trudne pytanie, bo kanał YouTube można wykorzystać na różne sposoby. Oczywiście jeśli planujesz zarabiać na swoim kanale to w strategii musi być uwzględniona regularność. Jednakże jeśli YouTube ma wspomóc Twój biznes jako baza wideo opowiadająca o Twojej firmie i wspomagająca Twoich klientów wiedzą z zakresu Twojej branży to kiedyś pomysły się wyczerpią. Niemniej jednak oba podejścia są korzystne – potrzebujesz jeszcze tylko czasu i doświadczenia, aby wszystko stworzyć. O to możesz zapytać nas. Odezwij się i uzyskaj bezpłatną wycenę.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?