fbpx

Scharmach.pl

Konsultacje marketingowe i biznesowe

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Na podstawie informacji, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć kierunek w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach które chce osiągnąć, czy krokach które już podjął. Eksplorujemy także dostępne możliwości w danej branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym we współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Sprawdzamy i analizujemy też w jaki sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które testujemy na naszych wewnętrznych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu takiej możliwości, gdyż mógł o tym nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​
Konsultacje marketingowe i biznesowe​

Wskażemy Ci kierunek do sukcesu, tym się zajmujemy – Twój sukces jest naszym sukcesem.

Czasem naprawdę zachodzi potrzeba zrobienia burzy mózgów i sprawdzenia, który kierunek okaże się lepszy. Lepiej taką analizę przeprowadzić z pomocą kogoś kto ma szerokie doświadczenie z różnymi branżami i jest w stanie spojrzeć na temat z nieco innej perspektywy, a także skonfrontować go z potencjalnymi zagrożeniami. Może to sprawić, że różowe okulary zostaną zdjęte z Twoich oczu, ale niewykluczone też, że utwierdzisz się w swoich ideach i będziesz bogatszy o wiedzę w jaki sposób dalej postępować w biznesie. Zapytaj nas o bezpłatną wycenę.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?