fbpx

Scharmach.pl

Kampanie reklamowe Outdoor

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach, czy nawet na spacerze. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszysto w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, a na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdorową styka się prakycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak powszechna i oczywiście obecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie należy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż wszelkie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości, i z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę do której trzeba dostosować przekaz. Przede wszystkim, oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą, więc musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny zrozumiały komunikat. Dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

Kampanie reklamowe outdoor

Umiejętne wykorzystanie reklamy zewnętrznej potrafi przynieść bardzo ciekawe rezultaty i mimo zwiększania się udziału reklamy cyfrowej, nie można mówić o rezygnacji z jej tradycyjnych form. Podejrzewamy, że ten rodzaj reklamy nie zniknie, a przerodzi się w nieco bardziej cyfrową formę, aczkolwiek nadal prezentowaną zewnętrznie.

Kampanie outdoorowe to typ reklamy z którą mamy styczność od zawsze i codziennie wykonujemy dla naszych klientów prace związane z tym typem reklamy. Zalecamy dołączenie do tego szanownego grona zadowolonych i stałych klientów – nie będzie czego żałować. Już teraz odezwij się do nas żebyśmy mogli omówić szczegóły współpracy.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?