fbpx

Scharmach.pl

Rozwiązywanie problemów

Problemy z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, ale to także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia możemy pomóc rozwiązać problemy z związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach, można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Niemniej jednak, należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, ale też dlatego, że nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie odnośnie tego jak w takiej sytuacji postępować. Wielokrotnie zdarzają się sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób szukać rozwiązań w źródłach internetowych, bo po prostu nie ma w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Rozwiązywanie problemów
Rozwiązywanie problemów

Jeżeli rozwiązanie problemu wiąże się z pracami programistycznymi to spora część użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść w przedbiegach. Nawet jeśli uda się wprowadzić opisywaną zmianę to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są wielokrotnie bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej rozdrobnić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego z czym klient naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na rzetelny wywiad w celu ustalenia gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Jeśli coś nie działa to lepiej zgłosić się do specjalistów – oszczędzisz sobie w ten sposób czas i pieniądze.

Rozwiązywanie problemów technicznych ze sklepami, czy stronami internetowymi wymaga czasu, a nie znając się na tym z pewnością poświęcisz na ich rozwiązanie więcej czasu niż my. Dając nam zająć się problemem oszczędzasz czas, a także pieniądze, bo zakładając, że problem skutecznie blokuje działanie Twojej strony lub sklepu to tych pieniędzy po prostu nie zarabiasz. Zapytaj nas o bezpłatną wycenę!

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?