fbpx

Scharmach.pl

Kompleksowa obsługa reklamowa

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, które dobieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze z przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem. 

Zakres naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który darzy nas zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 Nieruchomości
Billboard dla M3 Nieruchomości.
Baner oczkowany dla Zakładu Opieki Zdrowotnej Medpharma.

Branża medyczna to bardzo wymagająca dziedzina i dlatego też potrzebne jest profesjonalne podejście do reklamy i marketingu. Dlatego też cieszymy się, że mamy okazję zmierzyć się z tą branżą w naszej współpracy z Zakładem Opieki Zdrowotnej Medpharma. Medpharma to jeden z bardziej znanych zakładów leczniczych na Kociewiu oferujący usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej, a także zaawansowaną diagnostykę i leczenie wraz z rehabilitacją w swojej placówce, jak i również zajęcia SPA i fitness. Medpharma jest firmą trochę podobną do nas tylko w innej branży – oferuje swojemu klientowi bardzo szeroki zakres usług. Tak samo my oferujemy swoim klientom bardzo szeroki, a w zasadzie pełny zakres usług reklamowych, gdzie dla klienta z branży medycznej jest to bardzo istotne, bo nie musi już szukać innych wykonawców – wszystko ma w jednym miejscu od jednej firmy w najwyżej jakości.

Dla ZOZ Medpharma wykonujemy projekty graficzne z przeznaczeniem do użycia w druku, który również jest przez nas wykonywany. Działamy także w internecie na Social Mediach przygotowując posty promujące usługi i samą działalność Medpharmy. Mamy także swój udział w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań dla stron internetowych Medpharmy, co jest dużym wyzwaniem pod względem programistycznym, ale nie stanowi dla nas problemu nie do pokonania. Cieszymy się, że Medpharma powraca do nas jako nasz klient przez wiele lat i nadal powierza nam ciekawe, i pełne wyzwań zadania. 

Zakład Opieki Zdrowotnej Medpharma nie jest jedyną firmą z branży medycznej  jaką mieliśmy przyjemność współpracować. Mamy także doświadczenie we współpracy z Państwowymi Zakładami Opieki Medycznej i innymi placówkami niepublicznymi. Wrażenia ze współpracy z każdą z tych firm będących przedstawicielami branży medycznej zawsze stawia przed nami nowe wyzwania, ale zawsze też daje to nam i naszym klientom owocne rezultaty, które bardzo pozytywnie wpływają na rozwój nasz i naszych klientów.

Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla Zakładu Opieki Medycznej Medpharma.

Zadbaj o reklamę i marketing w firmie kompleksowo zatrudniając nas do pełnej obsługi reklamowej i marketingowej.

Korzyści ze współpracy z nami płyną strumieniami i wcale nie opowiadamy głupot. Oferujemy swoim klientom pełen zakres usług reklamowych i w ten sposób oszczędzamy im czas, a także pieniądze, które w zamian mogą zostać spożytkowane na dodatkowe zasilenie budżetu reklamowego lub na cokolwiek innego. Koniec z szukaniem wielu wykonawców dla jednego złożonego projektu – jeśli będzie trzeba my się tym zajmiemy, a Ty jako nasz klient nie będziesz musiał się niczym martwić.

Molto Bene to Hotel i Restauracja na pomorzu, firma jest przedstawicielem sektora HoReCa i ma dość zróżnicowane potrzeby jeśli chodzi o reklamę i marketing. Nie ulega wątpliwości, że firma z branży gastronomicznej powinna dbać o prawidłowy wizerunek marketingowy, a także wykorzystywać możliwie jak najszersze spektrum narzędzi reklamowych. Dlatego też podjęcie współpracy z nami jest doskonałą decyzją, gdyż jako Agencja Reklamowa 360 stopni oferujemy pełen zakres usług reklamowo-marketingowych, a to dla naszych klientów jest bardzo dużą zaletą, gdyż nie mają już potrzeby szukać innych firm, a to oszczędza czas i pieniądze, które w zamian można przeznaczyć na promocję. Takie działanie jest bardzo opłacalne dla obu stron.

Dla branży Hoteli, Restauracji i Cateringu (HoReCa) jesteśmy w stanie nie tylko wykonać tak potrzebne w lokalu wydruki menu, zaproszeń, rezerwacji i podobnych, ale możemy także dostarczyć produkty takie jak parasole gastronomiczne, czy stoły cateringowe, a nawet takie coś jak słupki odgradzającymi ze zwijanymi taśmami lub przypinanymi sznurami. Branża HoReCa to szczególny rodzaj klienta, który może się u nas dość kompleksowo zaopatrzyć. Tak też jest w przypadku Hotelu i Restauracji Molto Bene dla których wykonujemy mnóstwo projektów graficznych, w tym modyfikacje i nowe koncepcje, a następnie z tych projektów wykonujemy wydruki – chyba, że projekt przeznaczony jest tylko do internetu to wówczas nie drukujemy. Stałą pozycją w naszej współpracy są wizytówki, menu i vouchery, czyli coś co ciągle jest potrzebne, zużywa się i ewoluuje w czasie. Okazjonalnie powstają też etykiety produktowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby i ten produkt był cyklicznie odświeżany.

We współpracy z Molto Bene nie ograniczamy się tylko do projektów i wydruków. Jeśli odwiedzicie stronę hotelu i restauracji to również możemy pochwalić się jej kompleksowym przygotowaniem i wdrożeniem. Przez kompleksowe mamy tu na myśli zaprojektowanie graficzne, a następnie zakodowanie i uruchomienie gotowego rozwiązania – w razie potrzeby jesteśmy też w stanie zaoferować usługi hostingowe, ale akurat tutaj nie było takiej potrzeby.

Ciekawą opcją we współpracy z sektorem HoReCa jest też możliwość zaoferowania różnego rodzaju kaw ziarnistych. Kawy mogą być przygotowane pod naszą marką lub obrandowane marką hotelu lub restauracji. Jest możliwość zorganizowania brandowanych zestawów prezentowych z kawą, a także zapewnienia stałych dostaw do hotelowej kawiarni.

Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla Hotelu i Restauracji Molto Bene.

Słoiczek z etykietą dla Hotelu i Restauracji Molto Bene
Słoiczek z etykietą dla Hotelu i Restauracji Molto Bene.
Billboard dla Starogardzkiej Galerii Neptun.

Galeria Neptun znajdująca się w Starogardzie Gdańskim jest największym obiektem handlowym na Kociewiu, którego otwarcie miało miejsce w 2015 roku. Z Galerią Neptun prowadzimy szeroko zakrojoną współpracę od wielu lat i jest nam niezmiernie miło, że to właśnie w nasze ręce powierza nam swój wizerunek. Na szczególną uwagę zasługuje jedna z naszych kampanii billboardowych, które zorganizowaliśmy dla Galerii Neptun w nieco humorystycznym stylu, aby wywołać uśmiech i niekiedy konsternację oglądającego, co w efekcie sprawi, że reklama i sama marka zapadnie mu w pamięć. Oczywiście nie unikamy też przygotowania bardziej tradycyjnie stonowanych kampanii. 

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, jesteśmy Agencją Reklamową 360 stopni i oferujemy naszym klientom pełen zakres obsługi reklamowo-marketingowej, i w tym przypadku nie jest inaczej. Nasza współpraca z Galerią Neptun nie ogranicza się tylko do zabawnych billboardów. Przygotowujemy także banery i opracowaliśmy gazetkę Showroom. Współpracowaliśmy z siłownią znajdującą się w Galeri Neptun – Neptun Gym & Fitness tworząc branding, a także opracowując stronę internetową dla siłowni. Wykonaliśmy także projekty i wydruki ulotek wraz z innymi materiałami. Wszystko kompleksowo od początku do końca.

Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, a także ofercie pełnego zakresu usług reklamowych, mamy przyjemność nadal kontynuować współpracę z Galerią Neptun dbając o jej wizerunek. Cieszymy się mając w Starogardzkiej Galerii stałego klienta i jesteśmy przekonani, że takie same wrażenia są po drugiej stronie.

Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla Starogardzkiej Galerii Neptun.

Zadbaj o reklamę i marketing w firmie kompleksowo zatrudniając nas do pełnej obsługi reklamowej i marketingowej.

Korzyści ze współpracy z nami płyną strumieniami i wcale nie opowiadamy głupot. Oferujemy swoim klientom pełen zakres usług reklamowych i w ten sposób oszczędzamy im czas, a także pieniądze, które w zamian mogą zostać spożytkowane na dodatkowe zasilenie budżetu reklamowego lub na cokolwiek innego. Koniec z szukaniem wielu wykonawców dla jednego złożonego projektu – jeśli będzie trzeba my się tym zajmiemy, a Ty jako nasz klient nie będziesz musiał się niczym martwić.

Galeria wybranych realizacji

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?