fbpx

Scharmach.pl

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego typu produkty nie muszą być także zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, który może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania produktu i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również odpowiednie przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Sprawdź nasze katalogi gadżetów reklamowych:

Kubek dla M3 Nieruchomości
Kubek reklamowy dla M3 Nieruchomości.
Koszulki dla Gościniec Konopielka
Koszulki dla Gościniec Konopielka.
Balony reklamowe dla Kula Bowling Starogard Gdański
Balony reklamowe dla Kula Bowling Starogard Gdański.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, że jest to trudne zadanie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dość spora i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego więcej i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

 • Długopisy z nadrukiem
 • Smycze z nadrukiem
 • Kubki z nadrukiem
 • Balony z nadrukiem
 • Kubki termiczne z nadrukiem
 • Termosy z nadrukiem
 • Piłeczki z nadrukiem
 • Breloki z nadrukiem
 • Ołówki z nadrukiem
 • Koszulki z nadrukiem
 • Czapki z nadrukiem

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, a także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

O drobne szczegóły także należy zadbać

Wracamy trochę do przykładu tego długopisu, gdyż jest to idealny przykład gadżetu reklamowego, który jest drobnym szczegółem w codzienności wielu ludzi, czy to w biurze, czy to w domu. Właśnie dbając o tak mały szczegół, możesz sprawić, że ludzie – Twoi potencjalni klienci – będą skądś kojarzyć Twoją firmę. Nasze doświadczenie z gadżetami jest ogromne i zawsze przynosiło pozytywny efekt. Zapytaj nas o bezpłatną wycenę dla Twojej firmy.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?