Wyzwanie

Daveco to wiarygodny i stabilny partner biznesów transportowych. Od ponad 15 lat zajmuje się kompleksowym zarządzaniem flot, a sama sprzedaż i dystrybucja opon to dla nich za mało. W swoim działaniu ceni sobie długofalowe współprace, ponieważ wierzy, że przekłada się to na obopólne korzyści. A my się pod tym podpisujemy. Tutaj byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie loga, kompleksowej księgi znaku, a także obsługę kanałów Social Media.

Rozwiązanie

Strategia

Nasz plan działania opierał się na tym, aby stworzyć projekt wizualny cechujący się oryginalnością i unikalnością przekazu. Rozpoczęliśmy więc od logo i kolorystyki, a kończyliśmy na elementach takich jak wzory, fonty i inne elementy graficzne. Wszystko po to, aby nasz projekt miał spójny i profesjonalny wygląd. Dzięki temu mamy pewność, że marka znacznie wyróżni się na tle konkurencji i pozostanie na długo w pamięci potencjalnych Klientów.

realizacja

Marka, która ma spójną koncepcję graficzną, znacznie bardziej wzmacnia swój przekaz pośród różnego rodzaju kampanii reklamowych. A na tym aspekcie także nam bardzo zależało, gdyż to właśnie od nas zależała początkowa obsługa firmy na kanałach SM. W naszym projekcie uwzględniliśmy potrzeby i oczekiwania naszej grupy docelowej, aby mieć pewność, że przekaz trafi do nich „w odpowiednim miejscu i czasie”.

Efekty naszych działań marketingowych można podejrzeć na stronie: www.daveco.pl. Wszelkie nasze założenia udało się zrealizować, tylko dzięki skutecznej analizie pod kątem doświadczeń użytkownika.

Nasi specjaliści od działań graficznych stworzyli projekt odpowiadający wymaganiom danej branży transportowej, od wstępnych koncepcji, aż po ostateczne testy i poprawki. Dzięki temu byliśmy w stanie stworzyć projekt, który jest doskonałym połączeniem wymagań Klienta i doświadczenia specjalistów. Jesteśmy gotowi do dalszej współpracy i ulepszania naszych działań graficznych, aby marka była zawsze jednym krokiem przed konkurencją.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.