Ridedott to innowacyjna marka oferująca wysokiej jakości hulajnogi elektryczne dla osób ceniących sobie wygodę i mobilność. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym i wysokiej jakości materiałom, Ridedott zyskał uznanie klientów z całego świata. W tej współpracy wzięliśmy odpowiedzialność za wsparcie techniczne drukarni oraz realizację projektów do druku i wydruki. Dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu druku i poligrafii, agencja była w stanie zapewnić Ridedott najlepszą jakość wydruków. Zapewniliśmy marce pełne wsparcie techniczne w drukarni, pomagając w doborze odpowiednich materiałów, narzędzi i technologii drukarskich. Dlatego też marka mogła liczyć na najwyższą jakość wydruków, a wszystkie projekty były realizowane zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami klienta.

Co więcej, przygotowaliśmy produkty do druku, takie jak ulotki, broszury i katalogi, które stanowiły ważny element kampanii marketingowej Ridedott. Nasza kreatywność sięgnęła zenitu tworząc materiały o wysokiej wartości estetycznej i funkcjonalnej, które jednocześnie miały przyciągać uwagę klientów i pomagać w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. Ridedott miał pewność, że wszystkie wydruki i projekty do druku są wykonane z najwyższą jakością, a my mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności w praktyce i zdobyć cenne doświadczenie w branży marketingowej.

Klient: Ridedott
Zakres: Wsparcie techniczne drukarni, projekty do druku i wydruki.

Na początku zebraliśmy informacje dotyczące projektu, w tym wymagania klienta, cele projektu, budżet i terminy. Następnie z uwzględnieniem wszystkich zdobytych kwestii określiliśmy zakres projektu, koncepcje i kluczowe czynniki produktów. Ustaliliśmy projekt wizualny, biorąc pod uwagę wybór kolorów, typografii i innych elementów, takich jak zdjęcia lub grafiki. Po zatwierdzeniu projektu wizualnego przez Klienta przystąpiliśmy do produkcji. Na tym etapie projekt jest drukowany, a następnie wykończony zgodnie z wymaganiami projektu, np. wycinany, złożony i zszywany. Dostarczając gotowy produkt wiedzieliśmy, że nasze dzieło jest gotowe do użycia.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.