fbpx

Scharmach.pl

EY Academy of Business Poland to jedna z największych instytucji szkoleniowych w Polsce, oferująca szeroki wachlarz kursów, szkoleń i programów rozwoju biznesowego dla przedsiębiorców, menedżerów oraz specjalistów z różnych branż. Naszej Agencji została powierzona odpowiedzialność za projekt i realizację ścianek reklamowych. W tym przypadku „praktyka połączona z teorią” spisała się bezbłędnie, ponieważ byliśmy w stanie stworzyć koncepcję, która w pełni oddaje charakter marki oraz przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Ścianki reklamowe zostały umieszczone w strategicznych punktach EY Academy of Business Poland, takich jak sale szkoleniowe czy recepcja. Dzięki temu każdy, kto odwiedza instytucję, ma okazję zapoznać się z ofertą szkoleń i kursów, jakie oferuje Akademia. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym ściankom reklamowym marka zyskała większą rozpoznawalność, natomiast my mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności w praktyce, zdobyć cenne doświadczenie oraz poszerzyć swoje portfolio klientów.

Klient: EY Academy of Business Poland
Zakres: Wsparcie techniczne, projekt i realizacja ścianek reklamowych

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?