fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

Dla marki Heaven perfekcja jest słowem klucz w kwestii wszelkich działań marketingowych. Ubrania marki cechuje wysoka jakość produkcji i trwałość, dzięki czemu służą one na długi czas i zachowują swój stylowy wygląd. Z racji, że marka porusza się głównie na rynku międzynarodowym, wiedzieliśmy, że poprzeczka postawiona jest dosyć wysoko. Niemniej jednak, stawiliśmy mu czoło i zastosowaliśmy się do wszelkich potrzeb naszego Klienta, jakimi było odświeżenie wizualizacji graficznej oraz uruchomienie działań SEO.

Rozwiązanie

Strategia

Natychmiast przystąpiliśmy do działania. Pierwsze, co należało wykonać to ustalenie mierzalnych celów biznesowych, które powinna zrealizować zaplanowana przez nas kampania. Według tego musieliśmy wybrać najlepsze i najbardziej skuteczne kanały reklamowe. Postawiliśmy na Google Ads oraz META Ads. Dodatkowo zależało nam na tym, aby wszystko, co zrobimy generowało realną sprzedaż produktów. W związku z tym zajęliśmy się stworzeniem strategii marketingowej, a przy tym wdrożeniu lejków marketingowych i sprzedażowych. Co więcej w naszych założeniach było wdrożenie systemu e-commerce oraz zaprojektowanie pełnego systemu identyfikacji wizualnej po to, aby marka miała realne szanse na utworzenie silnego wizerunku w branży odzieżowej. To, co musieliśmy uwzględnić w naszych działaniach to fakt, że jest to firma międzynarodowa o ogromnych zasięgach. Dlatego też postawiliśmy na stronę w dwóch wersjach językowych, dostosowując się do opracowanej wcześniej analizy UX.

Realizacja

Zaskoczenie! „A little piece of heaven”, czyli spełniliśmy wszystkie nasze założenia. Po raz kolejny udowodniliśmy, że dokładnie opracowany plan działania jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. W przypadku marki HEAVEN rozwój brandu i uruchomienie kampanii paid ads było strzałem w 10! Pozyskaliśmy ruch na stronie, docierając do osób, które stronę odwiedziły, a nie być może z nieznanych nam szczegółów nie dokonały tam zakupu. Wprowadzając uniwersalny i przyciągający oko design, zwiększyliśmy rozpoznawalność marki na arenie międzynarodowej. Przechodząc do sedna, maksymalna efektywność oraz realizacja celów biznesowych to nasza mocna strona!

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?