Wyzwanie

Dla marki Heaven perfekcja jest słowem klucz w kwestii wszelkich działań marketingowych. Ubrania marki cechuje wysoka jakość produkcji i trwałość, dzięki czemu służą one na długi czas i zachowują swój stylowy wygląd. Z racji, że marka porusza się głównie na rynku międzynarodowym, wiedzieliśmy, że poprzeczka postawiona jest dosyć wysoko. Niemniej jednak, stawiliśmy mu czoło i zastosowaliśmy się do wszelkich potrzeb naszego Klienta, jakimi było odświeżenie wizualizacji graficznej oraz uruchomienie działań SEO.

Rozwiązanie

Strategia

Natychmiast przystąpiliśmy do działania. Pierwsze, co należało wykonać to ustalenie mierzalnych celów biznesowych, które powinna zrealizować zaplanowana przez nas kampania. Według tego musieliśmy wybrać najlepsze i najbardziej skuteczne kanały reklamowe. Postawiliśmy na Google Ads oraz META Ads. Dodatkowo zależało nam na tym, aby wszystko, co zrobimy generowało realną sprzedaż produktów. W związku z tym zajęliśmy się stworzeniem strategii marketingowej, a przy tym wdrożeniu lejków marketingowych i sprzedażowych. Co więcej w naszych założeniach było wdrożenie systemu e-commerce oraz zaprojektowanie pełnego systemu identyfikacji wizualnej po to, aby marka miała realne szanse na utworzenie silnego wizerunku w branży odzieżowej. To, co musieliśmy uwzględnić w naszych działaniach to fakt, że jest to firma międzynarodowa o ogromnych zasięgach. Dlatego też postawiliśmy na stronę w dwóch wersjach językowych, dostosowując się do opracowanej wcześniej analizy UX.

Realizacja

Zaskoczenie! „A little piece of heaven”, czyli spełniliśmy wszystkie nasze założenia. Po raz kolejny udowodniliśmy, że dokładnie opracowany plan działania jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. W przypadku marki HEAVEN rozwój brandu i uruchomienie kampanii paid ads było strzałem w 10! Pozyskaliśmy ruch na stronie, docierając do osób, które stronę odwiedziły, a nie być może z nieznanych nam szczegółów nie dokonały tam zakupu. Wprowadzając uniwersalny i przyciągający oko design, zwiększyliśmy rozpoznawalność marki na arenie międzynarodowej. Przechodząc do sedna, maksymalna efektywność oraz realizacja celów biznesowych to nasza mocna strona!

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.