fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

„Ty się zrelaksuj, my zajmiemy się resztą” – brzmi idealnie prawda? Taka właśnie jest firma Hojero, która zajmuje się kompleksową instalacją wentylacji mechanicznej, dbając przede wszystkim o komfort swoich klientów. Celem naszej współpracy było zwiększenie świadomości marki wśród osób, zainteresowanych tematem ogrzewania, klimatyzacji i systemów wentylacyjnych. Zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się do pracy!

Rozwiązanie

Strategia

Po pierwsze skupiliśmy się na dokładnym opracowaniu identyfikacji wizualnej marki, w oparciu o doświadczenia użytkownika UX. Wzięliśmy pod uwagę wymagania rynku i potrzeby klientów, aby stworzyć logo, które nie tylko wyróżnia się na tle konkurencji, ale także odzwierciedla charakter i wartości marki Hojero. Następnie przystąpiliśmy do projektowania i wdrażania strony internetowej, która została zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania, estetyce i szybkości ładowania. Dodatkowo zastosowaliśmy najlepsze praktyki SEO, aby zapewnić stronie wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania.

taktyka

Ułożyliśmy strategię i uruchomiliśmy kampanię w oparciu o Google Ads, aby dotrzeć do klientów zainteresowanych produktami marki Hojero. Przeprowadziliśmy analizę słów kluczowych, aby zoptymalizować kampanię pod kątem skuteczności, a także dokładnie zaplanowaliśmy budżet, aby osiągnąć najlepsze wyniki w stosunku do kosztów.
Co więcej, regularnie monitorowaliśmy wyniki kampanii i wprowadzaliśmy odpowiednie korekty, aby zoptymalizować koszt kliknięcia i zwiększyć konwersje. Dzięki naszym działaniom marka Hojero osiągnęła wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google, co przyczyniło się do zwiększenia ruchu na stronie internetowej oraz wzrostu sprzedaży.

realizacja

Dzięki wdrożeniu odpowiednich działań firma zanotowała wzrost sprzedaży aż o 48%! WOW! Wierzymy, że skuteczne kampanie reklamowe to klucz do sukcesu biznesowego i jesteśmy dumni, że nasze działania przyczyniły się do zwiększenia sprzedaży.
Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta i długoterminowa współpraca. Dlatego, oprócz projektowania i wdrażania strategii marketingowych, zajmujemy się również obsługą firmy i staramy się wspierać naszych klientów we wszystkich ich potrzebach biznesowych. Dzięki temu nasze działania nie tylko przyczyniają się do wzrostu sprzedaży, ale również pomagają rozwijać biznes naszych klientów.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?