fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

Nieczęsto wdrażamy szpitalne strony internetowe, nie mówiąc już o szpitalach z naszego rodzinnego miasta. Nowa strona została jednak przygotowana w dwóch wersjach językowych w oparciu o wcześniej przygotowany przez nasze studio graficzne UX, który znacznie przewyższa starą stronę pod względem wyglądu i responsywności, której niestety brakowało na starej stronie.

Rozwiązanie

Strategia

Szpital w Starogardzie szczyci się ponad 100-letnią tradycją w opiece nad osobami z zaburzeniami psychicznymi, działa od 1895 roku.Do zalet szpitala należą pięknie utrzymane tereny zielone, park, zadbane ścieżki spacerowe, boiska do siatkówki, piłki nożnej i koszykówki, które zapewniają pacjentom wspaniałe możliwości rekreacji i rehabilitacji na świeżym powietrzu. Usługi zdrowotne świadczone są przez wykwalifikowany personel medyczny.

realizacja

Nowocześnie wyglądająca strona internetowa i odpowiednia dla prawie każdego urządzenia. Współpraca nie została jeszcze zakończona i prawdopodobnie będzie kontynuowana przez długi czas, ponieważ planujemy kolejne projekty dla Szpitala w Kocborowie. Zachęcamy do obejrzenia strony pod adresem: http://www. kocborowo. pl/ (nowa strona zostanie przeniesiona niebawem, na razie można podejrzeć starszą wersję).

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?