fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Telmax jest producentem gilz papierosowych Korona Golden Crown oraz dystrybutorem akcesoriów tytoniowych, łączących w sobie najwyższą jakość swoich produktów z przystępną ceną zakupu. Firma posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku, dzięki czemu na przestrzeni lat zbudowała stabilną sieć dystrybucji. Jednym słowem jest tygrysem swojego biznesu. Wyzwanie w związku ze współpracą z tą firmą było ogromne, jednak nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Dlatego zgodnie z naszą dewizą zadbaliśmy o potraktowanie jej iście „po Królewsku”.

Rozwiązanie

Strategia

Wiedzieliśmy, że ta marka musi posiadać projekty z najwyższej półki, dosłownie „top of the top”. Przede wszystkim powinna charakteryzować się zarówno prostotą, jak i doskonałą jakością swojego przekazu. Dlatego opracowanie dobrej i rzetelnej strategii w tym przypadku okazało się kluczowe. Rozpoczęliśmy od przygotowania loga dla marki, zdjęć produktowych, wszelkich kwestii dotyczących wizualizacji graficznych oraz kompleksowej strony www zaprojektowanej zgodnie z podejściem user-centred. Skrupulatnie pracowaliśmy nad tym, aby marka cechowała się spójnością i zgodnie z tym, czego oczekiwał od nas Klient.

Ostatecznie zrealizowaliśmy pełny plan marketingowy z uwzględnieniem kwestii techniczno-sprzedażowych, generując wzrost dystrybucji. Dokonaliśmy pomiarów zachowań użytkowników w celu optymalizacji wskaźnika konwersji, co było przyczyną konwersacji odwiedzających w kupujących. Mamy wrażenie, że maksymalnie wykorzystaliśmy potencjał firmy Telmax. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i otwarci na coraz to nowe projekty, ponieważ to właśnie po naszej stronie jest to, aby Klient, korzystając z usług Twojej marki zapragną poznać ją bardziej, a w efekcie dokonać kupna oferowanych produktów.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?