Wyzwanie

Liquid Energy to inicjatywa odnosząca się do wciąż niewykorzystanego potencjału wykorzystania (bio-)LNG jako alternatywnego źródła energii. Co więcej, przyczynia się do rozwiązania problemów technicznych i popularyzacji regionalnej konwersji energii z transportem paliwa alternatywnego. Biorąc pod uwagę misję i cel marki nasza Agencja postawiła sobie za cel stworzenie identyfikacji wizualnej idealnie wpasowującego się w zamysł Klienta.

Rozwiązanie

Strategia

Opracowując strategię dla Liquid Energy zastanawialiśmy, co powinny zawierać nasze projekty, aby swoim wyglądem nawiązywały do głównej idei tej szczytnej inicjatywy. Musieliśmy uwzględnić fakt, że celem projektu jest zaprezentowanie możliwości jakie daje płynny gaz ziemny i biogaz, by wykorzystywać go do produkowania czystej energii elektrycznej na potrzeby zasilania budynków,a także jako źródło napędu dla pojazdów.

realizacja

W związku z tego rodzaju tematyką opracowaliśmy logo, które idealnie odwołuje się do specyfiki firmy, a przy tym oddaje jej indywidualne DNA. Dołączyliśmy do tego również księgę znaku, biorąc pod uwagę trzy bardzo ważne kwestie: branżę działania, wielkość oraz specyfikę firmy. Przede wszystkim powstała ona po to, aby każdy, kto będzie korzystał z logo marki, wiedział, jak zrobić to poprawnie. Począwszy od tego, jakich używać kolorów, z jakiej czcionki korzystać, w jakim ułożeniu powinien się znajdować znak – to najważniejsze rzeczy, które zawsze określa księga logo. Wiedzieliśmy, że estetyczne i ładne wizualnie logo firmy sugeruje, że tak samo solidne są wykonywane przez nią usługi.

Mimo że stworzenie logo czy księgi znaku wydaje się prostym i niezbyt skomplikowanym zadaniem, tak naprawdę to złożony projekt wymagający szerokiej wiedzy z zakresu projektowania wizualnego. Dobrze jest do tego zadania przyłożyć się możliwie jak najlepiej, by w przyszłości móc czerpać z niego wiele korzyści. Projekt l-energy otrzymał od nas całościowe wsparcie projektu, dzięki czemu udało nam się zastosować najnowsze i najbardziej efektywne rozwiązania, dzięki którym projekt mógł działać w sposób bardziej zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnym projekcie i jesteśmy gotowi do dalszej współpracy w zakresie zrównoważonej energetyki i innych dziedzin związanych z ochroną środowiska.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.