fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

Do lotu…gotowi…START! Poznaj miejsce, gdzie naukowcy i pasjonaci mają dostęp do najnowszych obserwacji Ziemi i kosmosu. To miejsce dla każdego, kto chce poznać bliżej świat po drugiej stronie planety. Byliśmy odpowiedzialni za wdrożenie OPEN SPACE do życia, dbając o jej identyfikację wizualną, całościowy projekt strony i jej obsługę techniczną.

Rozwiązanie

Strategia

Nasza strategia zakładała stworzenie spójnego i przyciągającego uwagę wizerunku, który odzwierciedla wartości projektu oraz jego misję. Pierwszym krokiem było stworzenie logotypu, który będzie wyróżniał się na tle innych projektów i instytucji. Postawiliśmy na minimalistyczną formę, która ma przyciągać uwagę i być łatwa do zapamiętania. Logo zostało wykonane w kolorze niebieskim, nawiązującym do kosmicznego charakteru projektu oraz symbolizującym zaufanie i wiarygodność. Następnie zabraliśmy się za opracowanie księgi znaku, której celem było zapewnienie spójności wizualnej projektu i ochrony jego identyfikacji w przestrzeni publicznej.

taktyka

Stworzyliśmy „kosmicznie dobry” projekt strony internetowej, która stawia na responsywny design, umożliwiający wygodne przeglądanie strony na różnych urządzeniach. Wizualnie, strona nawiązuje do kolorystyki logotypu oraz prezentuje przestrzeń kosmiczną i Ziemię w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Nasza strategia projektowania strony opierała się głównie na łatwości w nawigacji i intuicyjnym układzie, co miało na celu umożliwienie użytkownikom łatwego dostępu do potrzebnych informacji.

realizacja

Finalnie wdrożyliśmy gotowy projekt strony internetowej, w oparciu o doświadczenia użytkownika UX. Ponadto zajmujemy się ciągłą obsługą techniczną, aby zagwarantować optymalne działanie i wygodę użytkowania dla wszystkich odwiedzających stronę. Dzięki temu, każdy użytkownik ma łatwy dostęp do najnowszych danych i informacji związanych z projektem OPEN SPACE. Dokładnie przeanalizowaliśmy, jakie są potrzeby i oczekiwania odwiedzających stronę, aby stworzyć platformę, która w 100% spełni ich wymagania.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?