fbpx

Scharmach.pl

Wyobraź sobie, że przechadzasz się nad włoskim jeziorem Como, w tle bez wątpienia jeden z najbardziej magicznych zachodów słońca, a w powietrzu czujesz zapach świeżo wypiekanych croissantów z pobliskiej kawiarni i delikatnej bryzy, która wprowadza w spokojny nastrój. Taka właśnie jest marka odzieżowa „Pansini Gaetano”, która na rynku branży odzieżowej wyróżnia się nieszablonowym podejściem do tematu mody z odrobiną włoskiego temperamentu. Założycielem jej jest Włoch mieszkający w Polsce od ponad 5 lat ceniący sobie nietuzinkowy styl, jakość i wygodę.

To, co należało wykonać dla nowo powstałej marki to włączenie jej na rynek sprzedażowy z wcześniej dobrze opracowanym zapleczem technicznym. Na podstawie licznych analiz, opierających się na doświadczeniach użytkownika, udało nam się przygotować odpowiednio dobrany do niszy brand, kompleksową identyfikację graficzną oraz zoptymalizować stronę pod kątem kampanii reklamowych. Ta polsko-włoska współpraca dopiero się rozpoczęła, dlatego zachęcamy do śledzenia jej poczynań w SM!

 

Klient: Pansini Gaetano
Zakres: Branding: logo, lookbook, księga znaku, projekt strony i wdrożenie

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?