fbpx

Scharmach.pl

PGZ Wojskowe Zakłady Lotnicze to jedna z najważniejszych i najbardziej cenionych marek w branży lotniczej w Polsce. W ciągu swojej długoletniej historii firma stworzyła wiele innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie lotnictwa, a także zapewnia kompleksowe usługi w zakresie modernizacji, napraw i serwisu sprzętu lotniczego. Wieloletnia praca nad jakością świadczonych usług przynosi oczekiwane rezultaty. I nasza Agencja jest tego najlepszym przykładem. Dzięki wiedzy i doświadczeniu nasz zespół projektowy był w stanie stworzyć wyjątkowe projekty, które spełniały wymagania klienta, a także były atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne. Działania rozpoczęliśmy od szczegółowej analizy pod kątem UX po to, by jak najlepiej zadbać o doświadczenia potencjalnych odbioróców. Zależało nam na tym, aby zrealizowane systemy wystawiennicze wyróżniały się nowoczesnym designem, trwałością i funkcjonalnością. W końcu odpowiednio zaprojektowane i wykonane systemy wystawiennicze pozwalają na wyróżnienie się na tle konkurencji, przyciągnięcie uwagi klientów i zaprezentowanie się w sposób atrakcyjny i profesjonalny. W ramach analizy UX zwróciliśmy szczególną uwagę na to, jak użytkownicy podchodzą do reklam wystawienniczych, jakie funkcje są dla nich najważniejsze, a także na to, jakie są ich potrzeby i oczekiwania. Na tej podstawie opracowaliśmy projekty, które są odpowiednio dostosowane do ich potrzeb. Współpraca z PGZ Wojskowe Zakłady Lotnicze była dla naszej agencji wyjątkowym wyzwaniem, ale jednocześnie ogromną satysfakcją. Cieszymy się, że mieliśmy okazję współpracować z tak prestiżową marką i wnieść naszą wiedzę i doświadczenie w realizację ich projektów.

Klient: Wojskowe zakłady lotnicze nr 1 S.A.
Zakres: Wsparcie techniczne, projekty i realizacja ścianek, rollup’ów i innych systemów wystawienniczych.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?