fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

Polski Komfort jest niekwestionowanym pionierem na polskim rynku w sektorze wentylacji, klimatyzacji oraz ogrzewania nadmuchowego HVAC. Firma zdobyła wielu tysięcy klientów i nie zamierza osiąść na laurach. Przede wszystkim klient poszukiwał marketingowego partnera, który wesprze ich biznes w szeroko rozumianych działaniach kreatywnych i performance’owych w wymiarze 360°. A, że my wyzwań się nie boimy, podeszliśmy do sprawy jak zawsze profesjonalnie!

Rozwiązanie

Strategia

W pierwszej kolejności rozpoczęliśmy od szczegółowego rozpoznania rynku, na którym Klient porusza się już od ponad 25 lat. Badania oparliśmy na dokładnej analizie danych z różnych źródeł, takich jak raporty branżowe, wyniki ankiet oraz obserwacje konkurencji. Dzięki temu byliśmy w stanie uzyskać wgląd w trendy panujące na rynku oraz w preferencje klientów. Następnie uruchomiliśmy działania SEO, aby poprawić widoczność strony w Google. Uruchomiliśmy i zoptymalizowaliśmy kampanie w Google Ads. Mówiąc wprost, te działania na dobre przyciągnęły uwagę klientów. Czy jesteśmy zdziwieni tym faktem? Absolutnie nie! Dobrze dobrana strategia działań jest kluczem do osiągnięcia sukcesu!

taktyka

Kolejnym etapem było przeprojektowanie strony internetowej Klienta. Zależało nam na tym, aby strona była intuicyjna, przyjazna dla użytkowników oraz w pełni responsywna. Dlatego też skupiliśmy się na usprawnieniu nawigacji, zoptymalizowaniu prędkości ładowania oraz wprowadzeniu nowoczesnego designu. Zawsze przy współpracy z klientem kładziemy duży nacisk na stałą komunikację z Klientem. Regularnie raportowaliśmy postępy naszych działań oraz konsultowaliśmy z nim każdy etap projektu. Rozmowa, reagowanie na sugestie Klienta i dostosowywanie działań. Tak działamy i po raz kolejny udowodniliśmy, że takie strategia sprawdza się w 100%.

realizacja

Zamierzony efekt został osiągnięty. Zauważalnie wzrosła liczba odwiedzin na stronie internetowej Polskiego Komfortu, co przyczyniło się do zwiększenia sprzedaży w ciągu zaledwie kilku miesięcy! Nieźle, co? Dodatkowo przeprojektowana strona internetowa stała się prawdziwym hitem wśród użytkowników! Dzięki zoptymalizowanej nawigacji i nowoczesnemu designowi, Klient przyciągnął uwagę jeszcze większej liczby internautów. W pełni responsywna strona internetowa stała się nie tylko piękna, ale i przyjazna dla użytkowników, co znacznie zwiększyło zaangażowanie na stronie oraz konwersję.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?