fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

SESVAN to rodzinny biznes, który przy wsparciu oddanego zespołu zbudował silną organizację o solidnej pozycji B2B na rynku skandynawskim. Naszym ówczesnym wyzwaniem w kwestii współpracy z Klientem było wykreowanie i wdrożenie kompletnej strony internetowej, praktycznie od A do Z. Oczywiście nie zapominając przy tym o zapotrzebowaniu i wymaganiom tamtejszego rynku, który znacząco różni się od tego w Polsce. Wiedzieliśmy, że region północnej Europy musi być nasz!

Rozwiązanie

Strategia

Początkowo dokonaliśmy audytu marki na rynku skandynawskim, dzięki czemu dokładnie wiedzieliśmy, jak działać. Sprecyzowaliśmy grupę docelową oraz stworzyliśmy strategię marketingową. Następnie przełożyliśmy realne problemy i pytania konsumentów na język wyszukiwarki internetowej – czyli na frazy kluczowe. Kolejno zaplanowaliśmy struktury podstron, bazując na wcześniej opracowanych słowach kluczowych. Dalszym krokiem było zaprojektowanie strony www pod względem graficznym tak, aby layout strony miał atrakcyjną dla oka formę wizualną.

Zależało nam na tym, aby strona podkreślała najważniejsze elementy usługi Klienta, biorąc pod uwagę twarde dane zdobyte na wcześniejszych etapach pracy. Skupiliśmy się na tym, aby była ona odpowiednio zoptymalizowana pod kątem ruchu organicznego i spełniała wymagania nordyckiego rynku. W tym przypadku nasze działania były dosyć jasno określone. Wyczerpujące badanie rynku i jego konkurencji, po czym zgodnie z UX przejście do dalszego działania zgodnie z potrzebami rynku.

realizacja

Strona marki SESVAN została zbudowana praktycznie od 0, co niewątpliwie stanowiło dla nas ogromne wyzwanie. Mimo wszystko podjęliśmy się tego zadania i wzięliśmy go na tzw. klatę. Przede wszystkim naszym celem było efektowne dotarcie do skandynawskich konsumentów. I tak też się stało.

Wykonaliśmy dziesiątki badań, dzięki czemu dokładnie wiedzieliśmy, w jakie konkretnie obszary marka powinna „uderzyć”. Opierając się na różnego rodzaju analizach, stworzyliśmy stronę, które idealnie wpasowała się w tamtejszy rynek. Przyjęta przez nas strategia odniosła realny sukces, o czym świadczą wyniki naszych działań.

Obecnie w dalszym ciągu wspieramy markę optymalizacją dla niej kampanii reklamowych na podstawie systemów reklamowych takich jak: Google Ads czy Meta Facebook. W każdej chwili służymy pomocą techniczną oraz w razie ewentualnych problemów jesteśmy w stałym kontakcie z naszym zagranicznym klientem.

“Agencja wykazała się dużą wiedzą i zaangażowaniem, a także zrozumieniem naszych potrzeb
i oczekiwań. Efektem ich pracy jest nowoczesna i funkcjonalna strona, która spełnia wszystkie nasze wymagania i pomaga nam skuteczniej sprzedawać nasze produkty. Jesteśmy bardzo zadowoleni
z końcowego rezultatu i szczerze polecamy współpracę z Scharmach Consulting”

Wiesława Ryznar-Wojak CEO Sesvan

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?