fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

Jak możesz zauważyć, logo STARDENT to połączenie eleganckiej czcionki z kreatywnym elementem graficznym, który nawiązuje do zębów i delikatnie podkreśla specjalizację marki. Materiały promocyjne, takie jak wizytówki i papier firmowy, również zostały utrzymane w minimalistycznej stylistyce, ale jednocześnie zachowują ciepłą atmosferę, która wprowadza pacjenta w komfortową atmosferę. I o to chodzi, aby wszystko było zachowane w spójnym tonie! Do tego zaprojektowaliśmy kaseton, który idealnie wpasowuje się w nowoczesny wystrój gabinetu dentystycznego STARDENT. Dzięki temu pacjenci odwiedzający gabinet mają poczucie, że znajdują się w miejscu, które dba o każdy detal i poświęca uwagę na wysokiej jakości obsługę. A pewnie nieraz przekonałeś się o tym, że zaufanie do swojego lekarza dentysty jest kluczowe dla satysfakcji z leczenia.

Rozwiązanie

Strategia

Natychmiast przystąpiliśmy do działania. Pierwsze, co należało wykonać to ustalenie mierzalnych celów biznesowych, które powinna zrealizować zaplanowana przez nas kampania. Według tego musieliśmy wybrać najlepsze i najbardziej skuteczne kanały reklamowe. Postawiliśmy na Google Ads oraz META Ads. Dodatkowo zależało nam na tym, aby wszystko, co zrobimy generowało realną sprzedaż produktów. W związku z tym zajęliśmy się stworzeniem strategii marketingowej, a przy tym wdrożeniu lejków marketingowych i sprzedażowych. Co więcej w naszych założeniach było wdrożenie systemu e-commerce oraz zaprojektowanie pełnego systemu identyfikacji wizualnej po to, aby marka miała realne szanse na utworzenie silnego wizerunku w branży odzieżowej. To, co musieliśmy uwzględnić w naszych działaniach to fakt, że jest to firma międzynarodowa o ogromnych zasięgach. Dlatego też postawiliśmy na stronę w dwóch wersjach językowych, dostosowując się do opracowanej wcześniej analizy UX.

Realizacja

Oprócz kreacji wizualnej marki przeprowadziliśmy rzetelne badanie rynku pod kątem UX i stworzyliśmy stronę internetową, odzwierciedlającą filozofię STARDENT. Strona została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, aby zapewnić łatwy dostęp do informacji o usługach i zwiększyć interakcję z potencjalnymi pacjentami. Znajdziesz tam wszelkie potrzebne informacje, a także poznasz personel i zobaczysz świadczone usługi oraz ich wycenę. Wierzymy w to, że dzięki nam marka kojarzy się z nowoczesnym podejściem do pacjenta i wysoką jakością usług stomatologicznych.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?