Wyzwanie

TCO to firma meblarska z 30-letnią tradycją. Stawia przede wszystkim na jakość i profesjonalizm w swoim działaniu. Oferuje produkty tylko i wyłącznie od wiodących światowych producentów, łączące nowoczesne technologie i perfekcję wykonania z najnowszym wzornictwem. Na życzenie naszego wieloletniego klienta przygotowaliśmy pełną identyfikację wizualną, od logo, księgę znaku po projekt i szatę graficzną strony internetowej. Co więcej, zadbaliśmy także o jej pełną obsługę i uruchomienie kampanii reklamowych, wybierając dla marki najlepsze kanały reklamowe.

Rozwiązanie

Strategia

Znasz to uczucie, kiedy pracujesz nad jakimś ważnym projektem, przykładasz się, a efektów działań jak nie było, tak nie ma? My nie znamy, ponieważ wszystko to, co sobie założymy, zostaje przez zrealizowane! Markę TCO cenimy za pasję, którą przekłada na to, co robi i co sobą reprezentuje. Naszą strategię oparliśmy na dokładnym określeniu etapów prac, jakie będą podejmowane, w jakim czasie i z jakim budżetem. Wspólnie zastanawialiśmy się nad tym, co możemy zrobić, aby marka trafiła do swojej grupy docelowej i sprzedała swoje usługi z minimalnym 50%-owym zyskiem.

Taktyka

Wiedzieliśmy, że nasze działania muszą przynieść realne rezultaty. Zrobiliśmy odpowiedni research słów kluczowych po to, aby poprawić widoczność strony www w wynikach wyszukiwarki. Do tego przygotowaliśmy wszystkie niezbędne materiały do kampanii digitalowej. W tym celu skuteczne okazało się zaprojektowaniem kampanii mailingowej, której celem była pomoc w angażowaniu nowych i stałych użytkowników. Wszystko, co zrobiliśmy oparliśmy na rzetelnej analizie UX i zrozumieniu potrzeb i oczekiwań naszych potencjalnych użytkowników.

Realizacja

Podejmując z nami współpracę, możesz mieć pewność, że analiza UX jest kluczowym elementem naszej strategii i pomaga nam w dostosowywaniu naszych działań do zmieniających się potrzeb rynku. Już kolejny raz nasze działania potwierdzają fakt, że mądrze zaprojektowana kampania, spójna identyfikacja wizualna oraz bliska współpraca działu kreacji z mediami przynosi rewelacyjne i przynoszące dochód efekty. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego staramy się rozwijać po to, aby to TWOJA marka stanęła na szczycie góry lodowej.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.