fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

TCO to firma meblarska z 30-letnią tradycją. Stawia przede wszystkim na jakość i profesjonalizm w swoim działaniu. Oferuje produkty tylko i wyłącznie od wiodących światowych producentów, łączące nowoczesne technologie i perfekcję wykonania z najnowszym wzornictwem. Na życzenie naszego wieloletniego klienta przygotowaliśmy pełną identyfikację wizualną, od logo, księgę znaku po projekt i szatę graficzną strony internetowej. Co więcej, zadbaliśmy także o jej pełną obsługę i uruchomienie kampanii reklamowych, wybierając dla marki najlepsze kanały reklamowe.

Rozwiązanie

Strategia

Znasz to uczucie, kiedy pracujesz nad jakimś ważnym projektem, przykładasz się, a efektów działań jak nie było, tak nie ma? My nie znamy, ponieważ wszystko to, co sobie założymy, zostaje przez zrealizowane! Markę TCO cenimy za pasję, którą przekłada na to, co robi i co sobą reprezentuje. Naszą strategię oparliśmy na dokładnym określeniu etapów prac, jakie będą podejmowane, w jakim czasie i z jakim budżetem. Wspólnie zastanawialiśmy się nad tym, co możemy zrobić, aby marka trafiła do swojej grupy docelowej i sprzedała swoje usługi z minimalnym 50%-owym zyskiem.

Taktyka

Wiedzieliśmy, że nasze działania muszą przynieść realne rezultaty. Zrobiliśmy odpowiedni research słów kluczowych po to, aby poprawić widoczność strony www w wynikach wyszukiwarki. Do tego przygotowaliśmy wszystkie niezbędne materiały do kampanii digitalowej. W tym celu skuteczne okazało się zaprojektowaniem kampanii mailingowej, której celem była pomoc w angażowaniu nowych i stałych użytkowników. Wszystko, co zrobiliśmy oparliśmy na rzetelnej analizie UX i zrozumieniu potrzeb i oczekiwań naszych potencjalnych użytkowników.

Realizacja

Podejmując z nami współpracę, możesz mieć pewność, że analiza UX jest kluczowym elementem naszej strategii i pomaga nam w dostosowywaniu naszych działań do zmieniających się potrzeb rynku. Już kolejny raz nasze działania potwierdzają fakt, że mądrze zaprojektowana kampania, spójna identyfikacja wizualna oraz bliska współpraca działu kreacji z mediami przynosi rewelacyjne i przynoszące dochód efekty. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego staramy się rozwijać po to, aby to TWOJA marka stanęła na szczycie góry lodowej.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?