fbpx

Scharmach.pl

Wyzwanie

Marka VET-ANIMAL to renomowana firma zajmująca się produkcją i dystrybucją produktów weterynaryjnych. Od lat cieszy się zaufaniem właścicieli zwierząt i profesjonalistów z branży, którzy doceniają wysoką jakość oferowanych produktów i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Naszym zadaniem było wzmocnienie pozycji marki na rynku oraz zwiększenie rozpoznawalności jej produktów.

Rozwiązanie

Strategia

Zastanawialiśmy się, co zrobić, aby marka posiadała swój „wyróżnik” wśród marek oferujących produkty dla zwierząt. Postawiliśmy więc na nowoczesną, minimalistyczną, a zarazem spójną identyfikację wizualną, idealnie wpasowującą się do tego rodzaju branży. Kolejno mogliśmy przejść do następnych działań m.in. zaprojektowanie ścianek, roll-upów, etykiet, stoisk targowych, gadżetów, oklejanie witryn, samochodów itp. Oczywiście wszystko przy wsparciu marketingowym marki poprzez kampanie Google Ads, audyty SEO itp.

taktyka

Obraliśmy cel i skutecznie do niego dążyliśmy. Wiedzieliśmy, że na całościowy rezultat składa się wiele czynników, za które to właśnie my jako Agencja Marketingowa odpowiadamy. Dlatego zadbaliśmy o podstawy m.in. opracowanie logo, symboli i gadżetów, dzięki czemu mogliśmy wyjąć „większe działa” i zacząć reklamować markę wśród różnego rodzaju eventów, spotkań branżowych czy targów weterynaryjnych. Wszystkie te działania były ukierunkowane na promocję marki VET-ANIMAL i jej produktów oraz na zwiększenie zainteresowania nimi ze strony potencjalnych klientów.

realizacja

Od projektu do realizacji. Finalnie marka otrzymała od nas możliwe największy zakres usług, jakie kiedykolwiek świadczyliśmy. Marka VET-ANIMAL zyskała nowoczesną i spójną identyfikację wizualną, a jej produkty stały się bardziej widoczne na rynku. Firma zwiększyła swoją pozycję na rynku i zdobyła nowych klientów, którzy doceniają jakość oferowanych przez nią produktów oraz ich skuteczność w leczeniu zwierząt. Cieszymy się, że to właśnie MY mogliśmy towarzyszyć marce przy jej „narodzinach”.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?