fbpx

Scharmach.pl

Obsługa graficzna marek Balticon oraz Eco Containers

Obsługa graficzna

Niezmiernie miło jest nam się pochwalić, że w gronie naszych klientów na stałą obsługę graficzną, od jakiegoś czasu znajduje się również Balticon Group prawdziwy gigant na rynku Europejskim kontenerów i chłodni transportowych! 

Idea stałej obsługi graficznej polega na byciu w gotowości na sytuację, w której klient będzie bardziej lub mniej pilnie potrzebował  profesjonalnego wsparcia projektowego. Korzystanie z naszej bardzo wszechstronnej oferty usług w tym zakresie, gwarantuje spójność wizualną niezależnie od charakteru produktu. Cieszymy się, że tak duże firmy chętnie powierzają w nasze ręce  swój wizerunek, na który przecież składa się tak wiele czynników.

 

Możemy przygotować projekt graficzny każdej rzeczy, którą można sobie wyobrazić – mogą być to materiały poligraficzne, gadżety, produkty wirtualne, grafiki do zastosowania w internecie, a zdarzało się nam przygotowywać i wizualizacje przestrzenne biur jeśli klientowi zależało abyśmy również i to przygotowali my, a nie ktoś inny, chociaż mogłoby się wydawać że to już bardziej działka architekta wnętrz – daliśmy radę, więc dajemy słowo, że jesteśmy bardzo elastyczni!

Projekty "do Internetu"

Dla marek Balticon oraz EcoContainers, oprócz standardowych projektów do druku – od kartek świątecznych, przez ulotki, aż po wielkoformatowe billboardy, mieliśmy jak dotąd okazję projektować również m.in. grafiki do postów na mediach społecznościowych oraz estetycznie prezentujące się mailingi skierowanie do klientów grupy.

 

Jeśli budżet reklamowy na to pozwala, zawsze warto jest inwestować zarówno w formę tradycyjną jak i działania internetowe. Takie hybrydowe działania dają najlepsze efekty i bardzo skutecznie poprawiają rozpoznawalność i ugruntowują pozycję firmy na rynku.

 

Projekt mailingu Balticon
Projekty billboardów Balticon

Zakres prac:

 • Zapoznanie się z identyfikacją wizualną klienta
 • Projektowanie graficzne do druku na życzenie – m.in. ulotki, billboardy
 • Tworzenie graficznych koncepcji postów do mediów społecznościowych
 • Graficzne opracowywanie mailingów
 • Stała dostępność w razie potrzeby pilnych realizacji projektowych
 
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?