Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Kampania Bilboardowa dla Galerii Neptun - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Kampania billboardowa dla Galerii Neptun

Kampania bilboardowa

Billboardy to tradycyjny sposób reklamy, ale w żadnym wypadku nie oznacza to, że kampanie offline muszą być nudne i bezskuteczne. My przy tworzeniu tego typu reklam, zawsze staramy się projektować wg. zasady „the less is more”. Aby miała ona jednak odzwierciedlenie na skuteczność, wiemy, że reklama powinna mimo krótkiego komunikatu mówić sama za siebie między wierszami, a z kolei by to osiągnąć niemal zawsze trzeba odwagi i kreatywnego pomysłu.

 

Galeria Neptun od lat powierza nam swój wizerunek w wielu aspektach, oferując swoje pełne zaufanie, które bardzo skutecznie przeobrażamy w projekty billboardów, które nie dają o sobie zapomnieć i utrwalają istnienie marki w głowach odbiorców. Prosty i humorystyczny przekaz, a także rzucająca się w oczy, estetyczna, dobrze wkomponowana grafika są tu w połączeniu ze sobą bardzo skutecznym środkiem, który pomaga w osiągnięciu tego efektu.

 

Klient był zadowolony, a oglądający – czasem rozbawieni, czasem wręcz zapewne skonsternowani, ale o to chodzi, bo kiedy będą myśleli o zakupach, dzięki poszerzonej świadomości o marce,  istnieje ogromna szansa, iż mimowolnie napomknie im się myśl „No tak, Galeria Neptun – to tam udam się na zakupy!”

 

Klient: Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim

 

Billboard black firday galeria neptun
Billboard świąteczny Galeria Neptun

Zakres prac:

 • Burze mózgów celem ustalenia koncepcji dla każdej realizacji
 • Projektowanie unikatowych billboardów okolicznościowych
 • Przygotowanie plików do druku
 • Utworzenie wizualizacji
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?