Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Kompleksowa obsługa reklamowa biura nieruchomości M3 - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Długofalowa obsługa biura nieruchomości M3

Kompleksowa obsługa reklamowa

Nasza współpraca z biurem nieruchomości M3 trwa już od 2013 roku, kiedy to mieliśmy przyjemność zetknąć się po raz pierwszy przy okazji realizacji pierwszej strony WWW i trwa do dziś, przy czym w międzyczasie nabrała bardzo kompleksowego wymiaru. To kawał czasu, dlatego nie będzie dziwiło nikogo, że rzeczowa strona internetowa zdążyła się od tego momentu zmienić, ale tym więcej mówi o naszej relacji z klientem fakt, że stworzenie nowej, wyposażonej w dedykowany system wyszukiwania, również w całości leżało po naszej stronie!

 

 

M3 to jedna z największych firm tego sektora w powiecie, ale też wspaniały partner. Przez ostatnie kilka lat mieliśmy przyjemność realizować wspólnie tak dużą ilość projektów, produktów i wydruków, że nie sposób byłoby je wszystkie wymienić. Wśród faktur zawarte zostały pozycje dotyczące właściwie wszystkich działów naszej firmy: programistycznego, promocji, graficznego, drukarni, systemów reklamowych, montażu, czy gadżetów reklamowych. Bardzo doceniamy M3, za to że  kiedykolwiek potrzebuje wsparcia reklamowego, pamięta o nas. My również pamiętamy o tym fakcie i mamy go na uwadze dokładając najwyższej możliwej staranności przy wszelkich realizacjach. 

 

 

Zawsze naszym celem jako agencji 360 stopni było uświadomienie firm z którymi udało się nam współpracować choćby raz, w jakimkolwiek aspekcie reklamy, że możemy im pomóc niezależnie od potrzeby. Za zadanie główne postawiliśmy sobie, aby każdego z naszych partnerów móc obsłużyć w pełnym zakresie. Bardzo cieszy nas kiedy powracający klient wypytuje nas czy możemy mu zapewnić jakąś usługę lub produkt reklamowy, zanim poszuka go gdzie indziej. Zazwyczaj odpowiedź na to pytanie brzmi: „Yes, we can!” i z przyjemnością  odwdzięczamy się za nie atrakcyjnymi ofertami cenowymi. 

 

Zachęcamy wszystkich naszych klientów do czerpania korzyści jakie płyną  z pełnowymiarowej obsługi przez naszą agencję. 

Flagi reklamowe dla biura nieruchomości M3
Projekt i oklejanie aut dla biura nieruchomości M3
Projekt i wykonanie billboardu dla biura nieruchomości M3

Zakres prac:

 • Projekty graficzne od A do Z
 • Realizacja obu stron WWW, poprzedniej jak i nowej po latach
 • Tworzenie postów na media społecznościowe oraz ich promocja
 • Wyprodukowanie flag reklamowych
 • Produkcja i montaż folii okiennych
 • Wykonanie oraz montaż naklejek na przystanki autobusowe
 • Realizacja kalendarzy 
 • Produkcja billboardów
 • Branding samochodów
 • Wykonanie gadżetów reklamowych
 • Przygotowanie pop-upów
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?