Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Kompleksowa obsługa reklamowa przychodni Medpharma - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Kompleksowa obsługa reklamowa przychodni Medpharma

Profesjonalna obsługa reklamowa

Czasem można zetknąć się z firmami, których szerokość oferty naprawdę robi wrażenie – i nie chodzi w tym wypadku o naszą agencję 360 stopni, chociaż trochę też, ale to bardziej między wierszami.  Chodzi o Medpharme, jedną z największych placówek medycznych na Kociewu, która od lat również należy do grona naszych klientów, czym się dumnie chwalimy.


Medpharma posiada własny szpital, centrum rehabilitacji, aptekę, zakład opiekuńczo-leczniczy i o ile każdy wie, że zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób, to nie każdy słyszał, że prowadzi także zajęcia fitnesowe oraz SPA. 


Tak szeroka oferta daje jeszcze szersze możliwości reklamowe, a wręcz domaga się tych działań promocyjnych, aby wyciągnąć pełny potencjał, dlatego nie dziwi fakt, że klient ten kładzie tak duży nacisk zarówno na materiały reklamowe w formie tradycyjnych druków, jak ulotki, broszury, czy fizyczne banery, ale też te do zastosowania w sieci, jak banery internetowe, grafiki postów do mediów społecznościowych, czy pop-upy. 


Zawsze najpierw z największą starannością pilnujemy tego, aby wszystko co projektujemy było spójne wizerunkowo i atrakcyjne wizualnie oraz praktyczne – następnie dbamy o to aby wydruki także reprezentowały swoim poziomem jakości wykonania, jakość usług jakie dana marka ma do zaoferowania, dlatego nie oszczędzamy na parku produkcyjnym i korzystamy z maszyn zapewniających najwyższe standardy. Dziękujemy Medpharmie, że jest z nami od lat i tak chętnie powierza nam prace nad swoim wizerunkiem.


Projekty ulotek dla Medpharma
Posty na facebooka - fanpage Medpharma

Zakres prac:

 • Tworzenie oprawy graficznej postów do mediów społecznościowych
 • Projektowanie graficzne podstawowych materiałów reklamowych
 • Tworzenie banerów do wykorzystania w internecie
 • Druk ulotek, banerów, broszur
 • Projekt i realizacja reklam na przystankach autobusowych
 • I wiele więcej!
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?