fbpx

Scharmach.pl

Obsługa reklamowa hotelu i restauracji Molto Bene

Kompleksowa obsługa reklamowa

Do szerokiego grona naszych klientów z sektora HORECA niedawno dołączyło znajdujące się nieopodal nas Molto Bene z siedzibą w Skórczu i jest nam niezmiernie miło, że możemy się pochwalić tą współpracą. W zakresie swoich usług firma posiada nie tylko Hotel i Restauracje, ale także SPA i wiele atrakcji dla dzieci.

 

Możemy śmiało powiedzieć, że Molto Bene myśli o reklamie w bardzo rozsądny sposób. Podczas planowania budżetu reklamowego dużą wagę przyłożono do realizacji programu lojalnościowego, z tego też powodu zlecono nam zaprojektowanie nie tylko bardzo oczywistych materiałów, jak ulotki, wizytówki, czy menu, ale na liście produktów do realizacji znalazły się również vouchery oraz karty dla stałych klientów. Doskonale rozumiemy te działania i je w stu procentach popieramy, a kto z nami współpracuje ten wie, że sami nieustannie wałkujemy naszym klientom, że nie można pomijać działań dotyczących klientów dotychczasowych, ponieważ to pozyskiwanie nowych jest najbardziej kosztowne.

 

Proces projektowy nie należał do najkrótszych, dążono do uzyskania bardzo konkretnych efektów, co wiązało się z licznymi modyfikacjami na etapie ich realizacji, natomiast czasami jest to nie do uniknięcia – nie liczymy czasu, zależy nam na tym aby klient był w pełni zadowolony z efektu końcowego, dlatego projektujemy bez limitu modyfikacji. Sam druk przebiegł szybko i sprawnie, z zachowaniem najwyżej jakości druku i mediów do niego.

 

Powiedzieć, że ostatnie półtorej roku dla branży gastronomicznej oraz hotelarskiej było dużym wyzwaniem, to jak nie powiedzieć nic. Na oficjalne otworzenie ogródków trzeba było niestety czekać długo. Trzymamy kciuki za sukcesy i życzymy wszystkim naszym klientom związanym z HORECA, aby kolejne miesiące i lata były wolne od niemiłych niespodzianek.

Menu dla restauracji Molto Bene
Vouchery podarunkowe dla molto bene

Zakres prac:

 • Projekty graficzne wizytówek, kart lojalnościowych
 • Graficzne opracowanie menu oraz ulotek składanych i voucherów
 • Realizacja druków dla wyżej wymienionych projektów
 • Druk oraz projekt samoprzylepnych etykiet na słoiki
 • Wykonanie flag reklamowych
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?