fbpx

Scharmach.pl

Realizacja portalu kociewie24.eu

Projekt graficzny i wdrożenie portalu kociewie24.eu

Inwestor przyszedł do nas z pomysłem realizacji portalu, który w swej koncepcji zachwyciłby wszystkie gminy w obrębie Kociewia, będąc jednocześnie doskonałym miejscem ogłoszeniowym dla lokalnych przedsiębiorców i jeszcze lepszym poradnikiem dla osób chcących skorzystać z wszelkich atrakcji, jakie nasz wspaniały region oferuje. Tak powstał bardzo rozbudowany portal internetowy, jakim jest kociewie24.eu.

 

Z serwisu dowiemy się, w jaki sposób atrakcyjnie spędzić czas wolny, gdzie zjeść, gdzie przenocować, a docelowo – dokonamy również zakupu pamiątek bezpośrednio na portalu. Czytelników nie ominie żadne istotne wydarzenie w regionie, ponieważ wyposażony jest w kalendarz eventów. System wyposażony został w geolokalizacyjny moduł, dzięki któremu możemy znaleźć warte uwagi obiekty znajdujące się w naszym pobliżu, co ma za zadanie zaoszczędzić czas turystów przy planowaniu aktywności.

 

Portal jest również miejscem, z którego możemy dowiedzieć się bardzo wiele o samej kulturze regionu – tradycyjnych strojach, przyrodzie, gwarze kociewskiej, hafcie, czy na przykład o znanych osobach, które się tu urodziły. Znajdziemy także sekcję o bardzo wymownej nazwie „Plachandry z Kociewia”, poświęconą regionalnym legendom i opowieściom.

 

Portal umożliwia lokalnym przedsiębiorcom umiejscowienie bezpłatnych wizytówek o darmowym charakterze, ale również daje możliwość zakupu pakietów rozszerzonych, oferujących liczne benefity. Znajduje się tu również sekcja reklamowa.

 

W stopce strony internetowej umieszczone zostały również odnośniki do licznych instrukcji wideo mających wyjaśnić obsługę portalu osobom zainteresowanym dodaniem swoich usług.

Realizacja portalu kociewie24.eu

Zakres prac:

 • Projekt graficzny portalu
 • Utworzenie logotypu
 • Wdrożenie responsywnej wersji portalu wraz z opracowaniem wersji mobilnej
 • Opracowanie modułu geolokalizacyjnego, który wskazuje atrakcje w pobliżu
 • Dalszy rozwój

Czy też chciałbyś, abyśmy stworzyli dla Ciebie podobny portal internetowy?

To sie dobrze składa, bo my także tego chcemy! Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi narzędziami dzięki, którym możemy tworzyć zaawansowane portale internetowe. Zapytaj nas o bezpłatną wycenę.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?