Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Portfolio Ravenol - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Wyzwanie

Marka, która od lat cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród kierowców z całego świata? Oczywiście mowa tu o firmie RAVENOL, która dzięki wysokiej jakości produktom, innowacyjnym rozwiązaniom i nieustannej dbałości o klienta, odnosi sukcesy na rynku motoryzacyjnym. Celem zleconego nam projektu było zaprojektowanie i wdrożenie strony oraz obsługa w działaniach IT. I wtedy na scenę wkroczył Scharmach Consulting.

Rozwiązanie

Strategia

Firma RAVENOL wybrała nas, abyśmy przeprowadzili badania rynkowe, które pozwoliłyby na lepsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów. Na podstawie zebranych danych zaprojektowaliśmy i jednocześnie wdrożyliśmy nowoczesną stronę internetową, umożliwiającą łatwe i szybkie dotarcie do oferty produktowej oraz zapewnia użytkownikom wygodne i intuicyjne korzystanie z serwisu. Nasi programiści zapewnili nie tylko optymalizację strony pod kątem SEO i responsywność, ale także stałą opiekę techniczną i wsparcie w razie potrzeby. Współpracowaliśmy z klientem na każdym etapie projektu, aby upewnić się, że strona jest zgodna z jego wizją i spełnia wszystkie wymagania.

taktyka

Obsługa i pomoc w działaniach technicznych strony pozwoliły na pełną optymalizację działania strony oraz zapewniła stałą dostępność i niezawodność serwisu. Dzięki temu klienci RAVENOL mogą mieć pewność, że zawsze otrzymają odpowiedzi na swoje pytania i problemy, a firma ta może skupić się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Jak to mamy w zwyczaju, przetestowaliśmy liczne usprawnienia procesu poruszania się po stronie. W efekcie wszystkie działania przełożyły się na znaczny wzrost konwersji na stronie. Mówiąc krótko, strona stała się łatwiejsza w obsłudze i bardziej intuicyjna, co pozytywnie wpłynęło na satysfakcję użytkowników i zwiększenie zainteresowania marką.

realizacja

Finalnie projekty graficzne zostały zakodowane w sposób responsywny i umożliwiły przeglądnie strony na urządzeniach mobilnych. Do tego znacząco poprawiliśmy prędkość ładowania, a także użyteczność i łatwość dotarcia do informacji. Zajęliśmy się również utrzymaniem strony oraz jej aktualizacjami. Co więcej, wszystkie zaprojektowane przez nas podstrony poprawiły estetykę i umożliwiły lepsze zrozumienie potrzeb swoich klientów. Stworzyliśmy nowoczesny design, który w pełni odzwierciedla wartości i estetykę marki RAVENOL, a jednocześnie spełnia najnowsze standardy technologiczne.

To niesamowita duma i radość się, że mogliśmy wnieść swój wkład w rozwój marki RAVENOL.

Pracujmy razem, aby wprowadzić Twoje pomysły w życie.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?