Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Projekt graficzny katalogu oraz mailingu dla Bag More - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Projekt katalogu oraz mailingu dla Bag More

Projektowanie graficzne

Nie tak dawno, za sprawą naszego sklepu z projektami graficznymi Grafikomat, mieliśmy okazję pozyskać nowego klienta i to nie z byle jakiej branży – bo z naszej rodzimej, reklamowej! Precyzując, mieliśmy okazję wesprzeć graficznie markę Bag More, która jest jednym z liderów na Polskim rynku z dziedziny produkcji toreb bawełnianych i worko-plecaków, ale w swojej ofercie posiada również fartuchy, czy brandowane kosmetyczki.


W pierwszej kolejności przygotowaliśmy profesjonalny projekt graficzny katalogu ofertowego A4. Miał on łączyć w sobie czytelność i minimalizm, dlatego w procesie projektowym postawiono na dużą ilość światła, tak aby był on przyjemny i nieprzytłaczający. Klient dostarczył nam bardzo wysokiej jakości zdjęcia, co dało grafikom możliwości, aby stworzyć bardzo atrakcyjne kompozycje.


Po pierwszej współpracy nie trzeba było czekać długo na kolejną, klientowi bardzo przypadło do gustu nasze poczucie estetyki i niedługo po katalogu zlecił nam opracowanie graficzne mailingu. Efekt również w pełni sprostał oczekiwaniom i patrzymy optymistycznie na dalszy rozwój naszej współpracy. Życzymy wszystkim takich klientów jak Bag More i przy okazji polecamy tego partnera w razie zapotrzebowania na produkty tego typu.

Wizualizacja katalogu Bag More 3/6
Projekt graficzny mailingu

Zakres prac:

  • Projekt graficzny katalogu ofertowego A4
  • Opracowanie graficzne mailingu
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?