fbpx

Scharmach.pl

Projekty graficzne dla sklepu AZE

Projektowanie graficzne

Nie tak dawno mieliśmy przyjemność wspomóc graficznie jeden z bardziej popularnych sklepów internetowych z gadżetami elektronicznymi: aze.com.pl! 

 

Zamawiający chciał odświeżyć wyglądać swojego e-commerce schludnymi, przykuwającymi oko banerami internetowymi. Dostarczono nam bardzo dobre zdjęcia produktów oraz inspiracje, na bazie których przygotowaliśmy kilka grafik promocyjnych, do naprzemiennego stosowania na stronie głównej sklepu.

 

Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji, nie można pomijać żadnych szczegółów, które mogą wpłynąć na ogólne spostrzeganie całości. AZE kieruje się profesjonalizmem i nie ignoruje choćby najmniejszych aspektów estetycznych swojej platformy zakupowej. Uważamy, że kompleksowe podejście to solidny fundament sukcesu, co czyni inwestycję w profesjonalnie przygotowaną oprawę wizualną bardzo słusznym krokiem na spożytkowanie części budżetu reklamowego. 

 

Jeśli już mówimy o oprawie wizualnej – „nie samym sklepem człowiek żyje”. Szczególnie przy własnej dystrybucji, te same zasady tyczą się tego jak opakujemy produkt, który w tym sklepie sprzedajemy. Z tego powodu oprócz banerów, poproszono nas także o zaprojektowanie kilku opakowań przeznaczonych do systemów obsługi inteligentnych domów, z których AZE słynie.

 

Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do rozszerzenia współpracy również o inne sektory naszej działalności w przyszłości! 

Pudełka AZE

Zakres prac:

  • Opracowanie graficzne banerów internetowych
  • Utworzenie projektów graficznych opakowań
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?