Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Projekty graficzne katalogów oraz przygotowanie prezentacji dla IQ PL - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Projekty prezentacji oraz katalogów firmowych i postów dla IQ PL

Projektowanie graficzne

Zawsze miłym uczuciem jest nam pochwalić się współpracą w zakresie obsługi reklamowej firmy, z której usług korzystamy od lat.  Tak jest też w przypadku tego klienta. Zgodnie z popularnym przysłowiem, jest to jednocześnie dowód na to, że czasami świat naprawdę potrafi być mały!

 

Firma IQ PL jako jedna z niewielu na polskim rynku dostarcza zaawansowane usługi Data Center wraz z administracją, jednocześnie zachowując najwyższe standardy infrastruktury oraz zabezpieczeń, czego najlepszą rekomendacją jest chyba współpraca tej firmy m.in z takim korporacjami, jak Microsoft, czy DELL. 

 

Pierwsze zlecenie jakie otrzymaliśmy od tego kontrahenta polegało na przygotowaniu profesjonalnej prezentacji multimedialnej, do wykorzystania w formie slajdowej. Musiała być ona spójna, czytelna, ale przede wszystkim – bardzo atrakcyjna wizualnie. Wszystkie te warunki spełniliśmy według klienta na najwyższym poziomie, co zaowocowało kolejnymi zleceniami. Tym sposobem mieliśmy przyjemność projektować wiele katalogów firmowych. Zdarzały się również mniejsze realizacje – jak grafiki postów do wykorzystania na facebooku, czy innych mediach społecznościowych.

 

Współpracę z IQ uważamy za bardzo owocną. Podoba nam się identyfikacja wizualna firmy, w której nasi graficy czują się bardzo swobodnie i doskonale przekładają to na kreatywne projekty. Mamy nadzieję, że współpraca będzie trwała, a być może uda się rozszerzyć ją o pozostałe segmenty naszej działalności.

Projekt graficzny katalogów - IQ PL
Projekt posta do mediów społecznościowych

Zakres prac:

 • Utworzenie profesjonalnej prezentacji do przedstawiania w formie slajdowej
 • Przygotowanie posta do mediów społecznościowych
 • Profesjonalne projekty graficzne kilku katalogów
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?