fbpx

Scharmach.pl

Projekty graficzne wraz z drukiem katalogów i gadżetów dla PapDrew

Gadżety reklamowe

Każda branża jest dla nas równie interesująca i budzi w nas ciekawość, dzięki której możemy tworzyć kreatywnie, dlatego cenimy sobie możliwość współpracy ze wszystkimi gałęziami gospodarki. Zwiększa to naszą wszechstronność, patrzymy szerzej i tzw. „łączenie kropek” mające wpływ na odbiór otaczającego nas świata przychodzi nam łatwiej, co ma gigantyczne przełożenie na naszą pracę.

 

PapDrew to firma rodzinna z Borów Tucholskich o zasięgu międzynarodowym, która stawia na wykorzystanie wysokiej jakości, naturalnych materiałów, by tworzyć wyjątkowe wyroby (takie jak m.in. pergole, płoty, czy donice) o olbrzymim wkładzie w piękną architekturę ogrodową.

Klienta obsłużono kompleksowo w zakresie tego co potrzebował: zaprojektowaliśmy, a następnie wyprodukowaliśmy katalogi i wizytówki oraz wiele gadżetów reklamowych. 

 

Katalogi firmowe przygotowano w języku angielskim przez wzgląd na ilość rynków, z którymi PapDrew współpracuje. Koncepcja graficzna w znaczny sposób nawiązuje tutaj do zieleni i aspektów ekologicznych – nie bez powodu. Jako wytwórca produktów stosujących materiał naturalny, polityka firmy zakłada, że jest ona w pełni zobowiązana do wykorzystywania zakupionego drewna w odpowiedzialny i efektywny sposób, w związku z czym każdy ich wytwór posiada certyfikat FSC ® Chain of Custody Certification, który zobowiązuje producentów, do wdrażania polityki ekologicznej, mającej na celu ochronę naszego środowiska. Jest to bardzo odpowiedzialne podejście, którego świat potrzebuje i dla klienta ważne było podkreślenie tego w materiałach promocyjnych.

 

Klient zaopatrzył się u nas również w słodycze reklamowe, ołówki, długopisy i torby reklamowe, do zastosowania w formie upominków dla klientów. Gadżety reklamowe to doskonała wartość dodana do produktów niezależnie od branży. Długopis czy ołówek w przyborniku klienta końcowego przyda się zawsze i prędzej czy później spełni swoje zadanie – zarówno funkcyjne, jak i utrwalające świadomość marki.  

Katalogi, projekt graficzny dla PapDrew

Zakres prac:

 • Projekty graficzne katalogów
 • Przygotowanie do druku gadżetów reklamowych
 • Realizacja słodyczy reklamowych – krówki
 • Wykonanie ołówków, długopisów i toreb reklamowych z brandingiem
 • Projekt i realizacja wizytówek
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?