fbpx

Scharmach.pl

Sklep internetowy dla marki HEVEN

Wdrożenie sklepu internetowego

Nieczęsto zdarza się, że klient ma tak perfekcyjnie ułożoną wizję kreacji marki i dążenia do realizacji celu jak HEVEN. Widać tutaj skrupulatne przełożenie filozofii na wszelkie działania – od budowy sklepu, po marketing. Zazwyczaj zajmujemy się zarówno projektem graficznym jak i wdrożeniem, tutaj jednak klient doskonale wiedział jak sklep ma wyglądać i byłoby to zbędną formalnością. My zajęliśmy się po prostu jak najdokładniejszym przekształceniem jego wizji w kod źródłowy strony.

HEVEN to marka streetwearowa z zasadami. Wszystkie produkty są wytwarzane na terenie Unii Europejskiej przez przeszkolonych, pełnoetatowych specjalistów w ekskluzywnym pobliskim studiu oraz w uczciwych warunkach pracy, gdzie kładziony jest nacisk na higienę, jasno uregulowane godziny pracy, a także uczciwe wynagrodzenie. Pracownicy szwalni nie są poddawani stresowi, ani degradacji, jak to niestety ma miejsce w wielu krajach słynących z taniego przemysłu włókienniczego. Wszyscy pracownicy są cenieni za swoją pracę. Głównym filarem marki jest uliczna moda męska. HEVEN łączy ponadprzeciętną autentyczność z zamiłowaniem do krawiectwa.

Utworzone zostały trzy wersje językoweniemiecka, angielska oraz polska. Współpraca była bardzo owocna, a jej wynik można ujrzeć pod adresem hevenmadeonearth.com. Zachęcamy przy okazji również do przemyślanych zakupów odzieży w myśl Fairtrade, czego jak już wyjaśniono – można dokonać właśnie u tego producenta!

Heven wizualizacja strony - desktop + mobile

Zakres prac:

 • Wdrożenie strony według koncepcji klienta
 • Kampanie Google ADS,
 • Działania marketingowe w mediach społecznościowych
 • Wykonanie ścianki reklamowej, lady oraz rollupa
 • Projekt gadżetów reklamowych
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?