Strona internetowa
dla Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława Kryzana w Starogardzie Gdańskim

Wdrożenie strony internetowej

Nie tak często zdarza nam się realizować strony szpitali, a tym bardziej nie szpitalom z naszego rodzinnego miasta. Niemniej jednak nowa strona internetowa została przygotowana w dwóch wersjach językowych na bazie wcześniej przygotowanego przez nasze studio graficzne UX, który znacznie przewyższa starą stronę jeżeli chodzi o wygląd jak i responsywność, której starej stronie niestety brakowało. 

 

Szpital w Starogardzie może poszczycić się ponad 100-letnią tradycją
w sprawowaniu opieki nad osobami z zaburzeniami psychicznymi, swoją działalność prowadzi bowiem od 1895 roku.

Atutami Szpitala są pięknie utrzymane tereny zielone, park, zadbane alejki spacerowe, boiska do gry w piłkę siatkową, nożną i koszykową, co zapewnia pacjentom wspaniałe możliwości rekreacji i rehabilitacji na wolnym powietrzu. Świadczeń zdrowotnych udziela wykwalifikowana kadra medyczna.

 

Nowocześnie wyglądająca strona i dopasowana pod niemal każde urządzenie. Współpraca nie została jeszcze zakończona i pewnie będzie trwać jeszcze przez dłuższy czas, ponieważ mamy w planach kolejne realizacje właśnie dla Szpitala w Kocborowie. Zachęcamy do obejrzenia strony pod adresem: http://www.kocborowo.pl/ (nowa strona zostanie niedługo przeniesiona póki co można podejrzeć starszą wersję)

kocborowo.pl

Zakres prac:

  • Przygotowanie koncepcji strony
  • Opracowanie finalnego UX
  • Wdrożenie strony internetowej
  • Wprowadzenie drugiej wersji językowej