Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Wsparcie reklamowe dla VetAnimal - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Wsparcie reklamowe VetAnimal

Długofalowe wsparcie reklamowe

Z firmą VET-ANIMAL współpracujemy już od 2015 roku. Jak ten czas szybko mija, mogłoby się wydawać, że pierwsze spotkanie było wczoraj, gdyby nie to do jakiej skali w tym czasie ta firma urosła. I może to zabrzmi populistycznie, ale  naprawdę z ogromną przyjemnością oglądamy, jak na przestrzeni lat, klient z którym na tak szerokim polu współpracujemy, dynamicznie się rozwija. Warto dodać – nasz klient lokalny – a jednak w jego produkty zaopatrują się pasjonaci zajmujący się hodowlą gołębi, pszczół, ryb, czy koni nie tylko z województwa, ale naprawdę z całej Polski! Dokładamy do sukcesów klienta naszą cegiełkę, zawsze dając z siebie 100% w zakresie reklamy i oprawy graficznej tak, aby wszystko czego dotkniemy zawsze było dobrze przemyślane i wizualnie atrakcyjne, jak na przykład te wszystkie opakowania.

 

Wiele z tych produktów nie tylko projektujemy, ale również drukujemy. O ile nie specjalizujemy się na przykład w samym druku pudełek, to regularnie zaopatrujemy klienta w ulotki, katalogi, czy systemy reklamowe na targi i eventy. Dzięki temu, że mamy tak szeroki asortyment, możemy skutecznie dbać o to, aby wszystko co dla klienta wykonamy, było wzajemnie spójne, jednocześnie oferując z naszej strony preferencyjne ceny. Szczególnie doceniamy klientów, którzy oddają w nasze ręce kwestie reklamowe kompleksowo. Zawsze podkreślamy wszystkim firmom, które wspieramy biznesowo, że jeśli potrzebują czegokolwiek związanego z reklamą, warto najpierw zapytać nas, bo istnieje 99% szans, że to robimy i dzięki współpracy również w innych segmentach możemy przygotować ofertę specjalną. Bardzo cieszymy się, że również VET-ANIMAL, do takich klientów należy i możemy rozszerzać współpracę z obopólną korzyścią.

 

W tym wypadku nasze działania reklamowe mają również widoczne efekty w social mediach, do których projektujemy grafiki postów oraz nierzadko promujemy je. Warto dodać, że wykonaliśmy również dla tego klienta stronę WWW, której administracją także się zajmujemy. To się nazywa wszechstronna kooperacja!

 

Klient: VET-ANIMAL sp. z o.o. 

 

Katalogi dla Centrum Zdrowia Pszczół - VetAnimal
Ulotki dla VetAnimal
Strona WWW dla VetAnimal
Projekty graficzne pudełek dla VET-ANIMAL

Zakres prac:

 • Pomoc w prowadzeniu mediów społecznościowych
 • Projektowanie materiałów reklamowych do druku
 • Utworzenie strony WWW oraz wsparcie w zarządzaniu nią
 • Wykonanie stoiska targowego – ścianka, rollup, naklejki
 • Wydruki – m.in katalogów, czy ulotek
 • Tworzenie projektów graficznych opakowań 
 • I wiele więcej!
Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?