fbpx

Scharmach.pl

Strony internetowe

Bez strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, ale może być dużym minusem dla wizerunku firmy. Należy o tym pomyśleć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nic nie znajdzie to jest duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeśli potencjalny klient trafi nawet na prostą podstawową stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się zagadnienie dopasowania strony internetowej do biznesu, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego, i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a poprawne przekazanie przez tą stronę informacji to drugie. Jeśli okaże się, że zainteresowana osoba nie jest w stanie znaleźć interesujących ją informacji, bo strona odstrasza nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony w ogóle nie znalazła.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje o które zazwyczaj pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań, czy sytuacji. To sprawi, że klient będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć zaoszczędzi mnóstwo czasu nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision
Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision.
Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica
Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica.
Strona internetowa dla producenta opon bieżnikowanych Colmec
Strona internetowa dla producenta opon bieżnikowanych Colmec

Przygotowaniem stron internetowych możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy także wykonać usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy także wykonać modernizacje lub dokończyć porzucone projekty jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego czego sobie życzy nasz klient.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji stron internetowych. Po ustaleniu szczegółów i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście wzbogacamy o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt graficzny, aby przedstawić realny kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już ciężkie do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą graficzną wizję na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy również wszelkie niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, a także wprowadzamy dostarczone treści – przygotowanie treści możemy też zlecić lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie udostępnić klientowi roboczy adres do wglądu nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę internetową do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

Warto zadbać o swoją dobrą prezencję w internecie tak jak dbasz o swój wizerunek w tradycyjnej postaci.

Świat ciągle pędzi do przodu i nie zapowiada się, aby internet i jego strony przestały nagle istnieć, więc jeśli jeszcze nie masz strony internetowej to zdecydowanie warto o to zadbać. Jak już wspominaliśmy – nie musi to być skomplikowany portal, ale chociażby prosta strona wizytówka. O tym jaką formę strony wybrać doradzimy Tobie w czasie procesu projektowego.

Z drugiej strony jeśli posiadasz już stronę internetową to na pewno warto ją odświeżyć lub rozbudować albo też przeprowadzić analizę jej przejrzystości i zrozumienia dla użytkownika. Zawsze znajdzie się coś, co można ulepszyć.

Wyślij do nas wiadomość w celu otrzymania bezpłatnej wyceny!

Galeria wybranych realizacji

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?