Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Dlaczego warto robić content marketing?​ - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Zerknij, co tym razem serwujemy na danie główne!

Dlaczego warto robić content marketing?​

Jakie korzyści niesie za sobą content marketing ?

Content marketing to strategia polegająca na tworzeniu i udostępnianiu wartościowych treści, które pomagają w promowaniu marki, budowaniu relacji z klientami oraz przyciąganiu nowych odbiorców.

Warto rozważyć wprowadzenie tego rodzaju działań, ponieważ może on przynieść wiele korzyści 🤑

👉 Po pierwsze, content marketing pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań odbiorców poprzez tworzenie treści odpowiadających na ich pytania i rozwiązujących ich problemy. Można zbudować trwałą relację z klientami, którzy chętniej będą korzystać z oferty firmy.

👉 Po drugie, content marketing pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku marki poprzez dostarczanie wartościowych treści. Dlatego można pokazać, że firma jest ekspertem w swojej dziedzinie i zna się na tym, co robi.

To z kolei przyciąga nowych odbiorców, którzy chętniej będą korzystać z oferty.

👉 Po trzecie, content marketing może przyczynić się do wzrostu ruchu na stronie internetowej.

Wartościowe treści często są udostępniane i dzielone przez odbiorców, co prowadzi do większego zasięgu i zwiększonej liczby odwiedzin.

To z kolei może przyczynić się do wzrostu sprzedaży i zysków.

Content is the king ! 🤙

Ponadto content marketing jest skuteczną alternatywą dla tradycyjnych form reklamy, takich jak reklama w telewizji czy radiu, które mogą być drogie i nie do końca skuteczne.

Poprzez tworzenie treści, można dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców w sposób naturalny i bezpośredni.

Na koniec warto wspomnieć, że content marketing może przyczynić się do lepszego wyniku w wyszukiwarkach internetowych.

Poprzez tworzenie wartościowych treści docierasz w głębsze zakątki wyszukiwarki, przez co ludzie, którzy głęboko szukają wartościowych treści np. z tzw. długiego ogona (ang. Long Tail) mogą skuteczniej trafić na Twoją stronę.

4 powody, dla których warto włączyć content marketing do swojej strategii!

🟡 Buduje zaufanie i lojalność odbiorców. Poprzez dostarczanie im ciekawych i interesujących treści, można zyskać ich zaufanie i zainteresowanie. Jeśli odbiorcy uważają, że firma dba o ich potrzeby i dostarcza im wartościowych informacji, są bardziej skłonni do zostania lojalnymi klientami.

🟡 Przyciąga nowych odbiorców. Poprzez publikowanie ciekawych treści, można dotrzeć do nowych odbiorców, którzy mogą być zainteresowani oferowanymi produktami lub usługami. Dzięki content marketingowi można również zwiększyć widoczność firmy w wyszukiwarkach internetowych, co pozwala na dotarcie do szerszego grona odbiorców.

🟡 Pozwala na lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Publikując wartościowe treści, można zwiększyć szanse na to, że strona internetowa firmy zostanie wyżej w rankingu w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu możliwe jest dotarcie do nowych odbiorców, którzy szukają informacji związanych z działalnością firmy.

🟡 Pozwala na lepsze zrozumienie potrzeb odbiorców. Poprzez publikowanie treści i analizowanie ich odbioru, można lepiej zrozumieć potrzeby odbiorców i dostosować ofertę do ich oczekiwań. Content marketing pozwala również na zbieranie danych i informacji zwrotnych od odbiorców, np. poprzez zastosowanie newsletterów czy formularzy w modułach blogowych. 

Potrzebujesz wsparcia w tym zakresie?

Możemy dla Ciebie wykonać zarówno Content Huba w postaci np. Bloga firmowego, który jest częścią strony lub osobnym rozwiązaniem, ale również odpowiadamy za nasycenie go wartościową treścią, tak jak tego oczekujesz!

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?