fbpx

Scharmach.pl

Zerknij, co tym razem serwujemy na danie główne!

Studio graficzne z pasją

studio graficzne z pasją

Studio Graficzne – projektowanie, czyli nasza pasja

Projektowanie jest naszą pasją. To w zasadzie jedyny powód dla którego założyliśmy nasze własne studio graficzne, które działa na rynku już od ponad dziesięciu lat. Kochamy naszą pracę za kreatywność której od nas wymaga. Dzięki temu nigdy nie brakuje nam motywacji, a każdy dzień przed komputerem jest dniem pełnym satysfakcji. Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni nawet jeśli nam samym nie koniecznie podobają się ich wymagania co do wykonania projektów. Nie każdy chce naszej porady i nie każdemu zależy na naszej opinii – nigdy się nie narzucamy.

Służymy poradą każdemu kto tylko zapyta nas o zdanie. Możemy wykonać projekty oparte wyłącznie na naszej inwencji twórczej, bądź zasugerować co w pomyśle Klienta można by zmienić, aby uzyskać lepszy efekt. Gdyby nasza propozycja nie przypadła Państwu do gustu, wykonamy niezbędne poprawki – wszystko czego potrzebujemy to wypunktowana lista ze zmianami.

Nieco więcej swobody, czyli o wytycznych

Po czym poznać dobre studio graficzne? To trudne pytanie. Bardzo często Klienci oceniają grafików na podstawie pierwszego podglądu jaki otrzymali. Zapominają, że to co widzą powstało na podstawie ich wytycznych. Często nie zdają sobie sprawy, że niemożliwe jest połączenie schludnego minimalizmu, z całą masą treści. Z tego powodu rodzą się nieporozumienia, a co za tym idzie – wydłużone czasy realizacji.

Oczywiście na podstawie tych samych wytycznych można stworzyć setki, bardzo różnych od siebie projektów, jednak tak długo jak niewygodne wymagania Klienta mają być spełnione, przeważnie żaden z nich nie będzie wyglądał tak, aby grafik mógł się nim z czystym sumieniem pochwalić. Prawda jest taka, że aby móc stwierdzić że dane studio graficzne zna się na rzeczy, konieczne jest pozostawienie mu nieco większej swobody działania.

Sztuka projektowa polega na drobiazgowości, a szczegóły bardzo mocno wpływają na efekt końcowy. Oko osoby spoza branży może nie być w stanie wskazać tego typu drobiazgów, jednak z pewnością zauważy że całość wygląda bardzo profesjonalnie i sprawia wrażenie ładu. Zauważy również jeśli z projektem będzie coś nie tak. Zazwyczaj dopiero wtedy, kiedy grafik usłyszy „zdaje się na Pana kreatywność”, ma on możliwość by zastosować się do wszystkich zasad dotyczących tworzenia. Bez tego żaden projekt nigdy nie będzie doskonały.

Cena projektu graficznego

Jako że posiadamy własną drukarnię internetową, zaskakująco często spotykamy się ze zdziwieniem, że projekt baneru coś kosztuje – bo „przecież to tylko jeden napis”. Gdybyśmy działali w ten sposób, niestety nie mielibyśmy czasu aby zarabiać. Trzeba liczyć się z tym, że każda rozpoczęta godzina pracy grafika wiąże się z wydanymi pieniędzmi. To jaka będzie cena projektu, uzależnione jest od wymagań klienta, a jeśli ich nie ma, jest to standardowy koszt liczony od liczby stron, bądź ilości godzin pracy – wszystko w zależności od polityki Agencji.

Cena ta ma na uwadze późniejsze modyfikacje, które nie wymagają dodatkowej dopłaty, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że coś pójdzie nie po Twojej myśli. To Twój projekt i najważniejsze jest aby to Tobie się podobał. Wykonanie kilku niewielkich zmian nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Zadzwoń lub napisz maila i zapytaj o dokładny koszt wykonania.

Co projektujemy najczęściej?

Poza produktami bezpośrednio związanymi z naszymi markami, a zatem wydrukami, materiałami reklamowymi oraz systemami wystawienniczymi, nasze studio graficzne wykonuje projekty każdego innego typu. Przygotowujemy szaty graficzne stron internetowych, logotypy, posty do kampanii w social mediach, czy też kompletne identyfikacje wizualne. Bardzo często wykonujemy również gadżety reklamowe, takie jak na przykład kubki, czy koszulki. W zasadzie nie ma dla nas zadań niemożliwych do zrealizowania. Sprostamy każdemu zleceniu.

Jeśli posiadasz zapotrzebowanie na typowe produkty poligraficzne, jak na przykład kalendarze, katalogi, czy ulotki, dobrze abyś sprawdził naszą drukarnię internetową. Potrzebujesz systemów reklamowych? Tym też się zajmiemy! Jedna agencja reklamowa jest w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z kreowaniem wizerunku firmy.

Niesamowite, prawda?

Realizacja projektów

Równie często zadawane nam są pytania typu „kiedy będę mógł zobaczyć przykładowy projekt?”. Udzielenie na nie odpowiedzi jest niestety niewykonalne dopóki nie otrzymamy potwierdzenia zapłaty. Gdy zlecenie zostanie opłacone, pierwszy podgląd wysyłamy niemal zawsze tego samego, bądź kolejnego dnia w przypadku drobnych projektów, zaś kiedy w grę wchodzą layouty, logotypy, czy bardziej złożone realizacje, czas przygotowania opisany jest w zawartej umowie.

Jeśli korzystają Państwo z usług marek Scharmach Consulting, oczywistością jest, że żadne pliki nie znajdą się na maszynach drukarskich dopóki projekty nie zostaną zaakceptowane przez Klienta, który ma prawo poprosić o ich modyfikację. Dopiero wówczas gdy otrzymamy zgodę na druk, rozpoczynamy proces produkcyjny który jest różny dla każdego typu produktu.

Czemu nasze studio graficzne?

Nasze studio graficzne posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży i różnorodny zespół bogaty zarówno w „starych wyjadaczy” jak i młodych, pełnych energii ludzi którym nigdy nie brakuje pomysłów. Tworzyliśmy dla największych marek w Polsce, a także dla firm zza granicy z którymi pewnie niejednokrotnie miałeś styczność. Naszą pracę traktujemy jako przyjemność, nie mniej jednak do każdego zlecenia podchodzimy z profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do Klienta.

U nas nic nigdy nie jest wykonywane w pośpiechu – zbędna presja często doprowadza do niedoskonałości, dlatego na ogół nie podejmujemy się projektowania „na już”. Wolimy na spokojnie przemyśleć naszą koncepcję łącząc ją z wytycznymi Klienta, uzyskując tym samym kompozycję wykonaną w zgodzie ze sztuką projektową, niż produkować przysłowiowe „buły”. Wybierając nasze studio graficzne, korzystasz z usług specjalistów o umiejętnościach na światowym poziomie.

Sprawdź nasze realizacje, bądź po prostu zleć nam przygotowanie pierwszego projektu. Sam zdecydujesz, czy jesteś zainteresowany dalszą współpracą. Nic nie ryzykujesz, a istnieje wysokie prawdopodobieństwo że właśnie takich usług szukałeś!

Dla naszych stałych klientów posiadamy atrakcyjne rabaty – zostań jednym z nich.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?