fbpx

Scharmach.pl

SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

15+

Lata doświadczenia

19K+

Zadowoleni Klienci

98%

Udane projekty

100%

Siły do pracy

Systemy wystawiennicze

Łatwa obsługa, lekka konstrukcja i wygoda to tylko niektóre zalety stosowania systemów ekspozycyjnych naszej agencji. Szukasz formy, która w atrakcyjny sposób stworzy Twoją przestrzeń reklamową? Trafiłeś w idealne miejsce!

Nasi profesjonalni projektanci przeniosą Twój najbardziej szalony pomysł z krainy marzeń do rzeczywistości. W sumie zadbamy o to, abyś na targach reklamy był tym, który nie może uciec od tłumu klientów. Systemy ekspozycyjne pozwolą Ci stworzyć atrakcyjną dla Twojego klienta przestrzeń reklamową. Dlatego stworzymy dla Ciebie projekt na światowym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów estetycznych i reklamowych. Po prostu – będzie PIERWSZY, który przyciągnie wzrok Twoich potencjalnych odbiorców!

Ścianki reklamowe

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Najprościej mówiąc jest to rama – metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, którą możemy wydrukować na materiale tekstylnym lub też na panelach PCV.

Stoiska na targi

Na targach należy się wyróżniać – to klucz do zauważenia i sukcesu. Do tego potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej rozbudowanym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku odrębnych systemów lub może być budowane indywidualnie.

Flagi reklamowe

Flaga reklamowa to system reklamowy, który jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki.

Pozostałe systemy reklamowe

Oprócz ścianek i flag dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi, posiadamy również szeroką gamę innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Z dumą prezentujemy nasze PORTFOLIO

Współpracujemy z klientami w Polsce i na całym świecie. Dostarczamy różne rozwiązania – od projektów graficznych i stron internetowych po systemy wystawiennicze, kampanie reklamowe, a nawet wsparcie konsultingowe i marketingowe. Sprawimy, że Twój biznes rozkwitnie.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

Poniżej prezentujemy niektóre z naszych realizacji.

Oto nasz Zespół

20+ SPECJALISTÓW!

& AI

Utalentowani w wielu dziedzinach zebrani z całego świata.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?