fbpx

Scharmach.pl

REKLAMA
I MARKETING

15+

Lata doświadczenia

19K+

Zadowoleni Klienci

98%

Udane projekty

100%

Siły do pracy

Reklama i Marketing

Kompleksowo zadbamy o Twoje działania w mediach społecznościowych. Dzięki nam będziesz zawsze o krok dalej niż konkurencja!

Zbuduj stabilne fundamenty swojej marki. Wspólnie przeanalizujemy grupę docelową i sprawdzimy potencjał rynkowy marki. Jedynym słowem – stworzymy wartościowy content dla Twojej firmy w mediach społecznościowych. Pamiętaj, że jest ona niezbędna do zarzymania u siebie potencjalnego odbiorcy i nawiązania z nim kontaktu.
Odpowiadamy za treść, grafiki i wszystkie kwestie związane z promocją postów. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale znamy się na tym, jak stworzyć właściwą strategię mediów społecznościowych. Wzbudzenie zaufania u Twoich klientów przyczyni się do lepszych efektów dla Twojej marki! Nie pozwól, aby ktoś dał Twojej marce Unfollow!

Kompleksowa obsługa

Przez kompleksową obsługę reklamową rozumiemy wszystkie usługi, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, które dobieramy w oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest zadaniem prostym, dlatego warto skorzystać z doświadczenia osób, które zawodowo poszukują właściwych kierunków biznesowych i marketingowych.

Media Społecznościowe

Obecność w Social Mediach stała się swoistym standardem, ale nie wystarczy założyć tam konto – taki profil również należy sumiennie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostsza z czynności, gdzie już na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać.

Audyt konkurencji

Analiza działań konkurencji to podstawowa procedura, dzięki której możliwe staje się usprawnienie funkcjonowania biznesu we własnej branży. Rynek jest rodzajem żywego organizmu, w którym reagowanie na działania konkurencji jest koniecznością, a nie tylko jedną z opcji.​

Z dumą prezentujemy nasze PORTFOLIO

Współpracujemy z klientami w Polsce i na całym świecie. Dostarczamy różne rozwiązania – od projektów graficznych i stron internetowych po systemy wystawiennicze, kampanie reklamowe, a nawet wsparcie konsultingowe i marketingowe. Sprawimy, że Twój biznes rozkwitnie.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

Poniżej prezentujemy niektóre z naszych realizacji.

Oto nasz Zespół

20+ SPECJALISTÓW!

& AI

Utalentowani w wielu dziedzinach zebrani z całego świata.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?