fbpx

Scharmach.pl

TECHNOLOGIE INTERNETOWE

15+

Lata doświadczenia

19K+

Zadowoleni Klienci

98%

Udane projekty

100%

Siły do pracy

Technologie internetowe

Wystrzel w orbitę Twoją markę i zadbaj o jej profesjonalną i estetyczną prezencję w Internecie. Zaoszczędź czas i przekonaj do siebie potencjalnych klientów!


Pamiętaj, że profesjonalna strona WWW lub sklep internetowy uzupełni informacje, których brakowało o Twojej firmie i rozwieje wszelkie wątpliwości. Oferujemy odświeżenie istniejącego już projektu oraz dokładny audyt oparty o najnowsze techniki. Doświadczenie wielokrotnie pokazało nam, że nasze działania zaczęły przynosić oczekiwane rezultaty. Specjaliści od nowych technologii pomogą Ci skutecznie zadbać o użyteczność UX i rozwiążą problemy techniczne związane ze sklepami czy stronami internetowymi. Nie daj się temu, co skutecznie bloku działanie Twojej strony. Jak najszybciej zapoznaj się z naszą usługą.

Strony Internetowe

Bez strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale z naszego doświadczenia i wszystkich innych znaków na niebie i ziemi wynika, że konsumenci szukają w internecie informacji o firmach czy markach i produktach, którymi są zainteresowani.

Administracja WWW

Zarządzanie stronami internetowymi to jedna z czynności, dzięki którym wszystko działa tak, jak powinno. Wielu właścicieli serwisów, portali czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administrowaniem czy prawidłowym zarządzaniem swoimi serwisami, a to błąd, który w przypadku komplikacji kosztuje dużo czasu.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe, czyli strony internetowe, na których można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe kojarzą się raczej z platformami opartymi na koszykach, które oferują większy wybór produktów, ale nawet taki, który oferuje około pięciu wariantów jednego produktu, można nazwać sklepem internetowym.

Audyt użyteczności UX

User experience i użyteczność strony internetowej to coś, co często jest zaniedbywane, co z kolei sprawia, że strona czy sklep internetowy są dla użytkownika nieprzyjazne. Technicznie nazywamy tę właściwość User Experience, czyli doświadczeniem użytkownika, na które wpływa ogólna użyteczność serwisu, na którą składają się różne elementy, a nawet drobne niuanse.

Rozwiązywanie problemów

Problemy z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, ale to też zwykła strona internetowa czy aplikacja, a także programy, które mamy na naszych komputerach i z których korzystamy. W zakres naszej działalności wchodzą strony internetowe, sklepy internetowe, systemy zarządzania treścią i podobne rzeczy oparte o Internet.

Z dumą prezentujemy nasze PORTFOLIO

Współpracujemy z klientami w Polsce i na całym świecie. Dostarczamy różne rozwiązania – od projektów graficznych i stron internetowych po systemy wystawiennicze, kampanie reklamowe, a nawet wsparcie konsultingowe i marketingowe. Sprawimy, że Twój biznes rozkwitnie.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

Poniżej prezentujemy niektóre z naszych realizacji.

Oto nasz Zespół

20+ SPECJALISTÓW!

& AI

Utalentowani w wielu dziedzinach zebrani z całego świata.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?